Daryl Dixon و Dead City از Walking Dead فصل دوم را در SDCC تمدید کردند.همانطور که گزارش شده است، AMC دو سری اسپین آف The Walking Dead را تمدید کرده است ضرب الاجل. The Walking Dead: Dead City با بازی لورن کوهان و جفری دین مورگان و The Walking Dead: Daryl Dixon با بازی نورمن ریدوس هر دو برای فصل 2 بازخواهند گشت. این اعلام در کامیک-کان سن دیگو اعلام شد.

دن مک درموت، رئیس بخش سرگرمی و استودیو AMC برای شبکه های AMC گفت: “ما نمی توانیم منتظر باشیم تا طرفداران Dead City را به مرکز منهتن برگردانیم تا با مگی و نیگان اکشن های زیپ لاین بیشتری داشته باشیم.” و قبل از اولین نمایش او، ما هیجان زده هستیم که داریل را در حالی که آخرالزمان را به فرانسه می آوریم، دوبرابر می کنیم و نوتردام، پونت دو گارد و دیگر مکان های نمادین را به منظره ای آخرالزمانی تبدیل می کنیم که قبلاً هرگز ندیده ایم. این شبکه همچنین اولین تریلر Daryl Dixon را منتشر کرد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

The Walking Dead: Daryl Dixon در 10 سپتامبر برای اولین بار به نمایش درخواهد آمد. این سریال حول محور سفر داریل در یک فرانسه شکسته اما انعطاف‌پذیر می‌چرخد، در حالی که سعی می‌کند راه خانه‌اش را پیدا کند در حالی که در طول راه ارتباطات غیرمنتظره‌ای برقرار می‌کند.

در همین حال، The Walking Dead: Dead City مگی و نیگان را دنبال می‌کند که در منهتن پسا آخرالزمانی حرکت می‌کنند، که مدت‌هاست از دنیای بیرون جدا شده است و اکنون توسط مردگان متحرک و ساکنان پر هرج و مرج تسخیر شده است. فصل اول شش قسمتی این سریال در 18 ژوئن به نمایش درآمد و پایان فصل برای 23 جولای برنامه ریزی شده بود.

بخوانید  امکان میزبانی یک رویداد جدید Xbox در زمستان امسال

علاوه بر این، AMC فاش کرد که سریال اسپین آف با محوریت Rick و Michonne با عنوان The Walking Dead: The Ones Who Live نام خواهد داشت که انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود. مشاهده سریع نیز آزاد شد.

الی جورنه مجری و تهیه کننده اجرایی فیلم The Walking Dead: Dead City است که توسط Scott M. Gimple، مدیر ارشد محتوای The Walking Dead Universe نظارت می شود. کوهان و مورگان نیز تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.