Cyberpunk 2077 Phantom Liberty بودجه بیشتری نسبت به DLC Witcher 3 دارد | اخبار گیم اسپات

Phantom Liberty دارای نوار بالایی برای صعود است زیرا توسعه‌های Witcher 3 CDPR، Hearts of Stone و Blood and Wine، مدت‌هاست که استانداردهای طلایی در این فضا محسوب می‌شوند. شهرت CDPR پس از انتشار Cyberpunk 2077 در دسامبر 2020 در وضعیتی نه چندان مطلوب، ضربه بزرگی خورد، اما در حال حاضر این بازی پس از دریافت وصله‌ها و به‌روزرسانی‌های مهم، در وضعیت بسیار بهتر و سالم‌تری قرار دارد.

گزارشی از هفته گذشته بیان کرد که 343 دیگر بازی‌های Halo را نمی‌سازد، بلکه در عوض بر شرکای خارجی که بر روی این فرنچایز کار می‌کنند نظارت خواهد کرد. این باعث شد که حساب توییتر رسمی Halo پاسخی عمومی منتشر کند. هینتزه گفت: «هالو و مستر چیف اینجا هستند تا بمانند. 343 Industries به توسعه Halo در حال حاضر و در آینده ادامه خواهد داد، از جمله داستان‌های حماسی، چند نفره و موارد دیگر که Halo را عالی می‌کند.

با نگاهی به آینده، 343 قبلاً قول “چیزهای بزرگتر” را برای Halo Infinite امسال داده است، از جمله فصل های کوتاه تر و به روز رسانی منظم محتوا. برای مثال، فصل سوم: Echoes Within قرار است در ماه مارس منتشر شود.

در به‌روزرسانی زیرردیت Cyberpunk 2077، مارسین مورتون، مدیر انجمن گفت که Phantom Liberty «تقریباً بزرگترین بسته‌های توسعه بودجه است که ما منتشر کرده‌ایم» و CD Projekt Red اطلاعات بیشتری در مقیاس DLC در آینده نشان خواهد داد.

با این حال، هنوز به تفسیری بستگی دارد که 343 اکنون با Halo چه خواهد کرد. شایعاتی وجود دارد که Affinity در حال توسعه یک حالت مرموز جدید برای FPS است.

بخوانید  به‌روزرسانی Fallout 4 Gen 9 به تعویق افتاد

و در مورد به‌روزرسانی‌ها، اجازه دهید درباره اتفاقاتی که در Halo و 343 Industries در حال رخ دادن است صحبت کنیم.