Cyberpunk 2077، توسعه دهنده The Witcher CD Projekt Red مرخصی قاعدگی را برای کارمندان معرفی کرد

این سیاست مترقی همچنین پشتیبانی زیادی را به صورت آنلاین به دست آورده است و نشان دهنده یک تغییر مثبت در فرهنگ محل کار CD Projekt Red است. در سال 2020، پس از اینکه آدام بادوفسکی، رئیس استودیوی CD Projekt Red، آدام بادوفسکی با وارد شدن به یک دوره بحران اجباری منتهی به انتشار Cyberpunk 2077 از استودیو دفاع کرد، این شرکت مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، از آن زمان، این شرکت پیشرفت کرده است تا کارمندان بیشتری داشته باشد. دوستانه. ، علناً قول داده است که The Witcher 4 از شیوه های بحران در طول توسعه استفاده نخواهد کرد و اکنون در حال اجرای یک سیاست مرخصی قاعدگی فراگیر است. به گفته Sondej، از زمان شروع کار در استودیو در اواخر سال گذشته، او احساس “برنامه ریزی و حمایت” می کند، و همچنین تحت تاثیر تمرکز استودیو بر تنوع و ارائه ابزارهای مناسب برای کارمندان برای گزارش هرگونه تخلف قرار گرفته است.

“من فکر می کنم بزرگترین تاثیر از این واقعیت نیست که وقتی از نظر جسمی احساس خوبی ندارید می توانید یک روز مرخصی بگیرید، بلکه از این واقعیت ناشی می شود که در مکانی کار می کنید که واقعاً متوجه وجود این مشکل می شود. من به شما اعتماد به نفس بیشتری می‌دهم.

این سیاست پس از آن اتخاذ شد که شرکت خواهر CD Projekt Red، GOG، این مزیت را در سال گذشته معرفی کرد. به گفته نماینده روابط عمومی CD Projekt Red، Ola Sondej، این استودیو چند ماه گذشته را صرف مشاهده آزمایش GOG در زمینه سیاست کرد تا در نهایت تصمیم گرفت مراحل آن را دنبال کند. Sondej گفت که تیم در نهایت دریافتند که این مزیت باعث تحریک محیطی می شود که در آن اعضای تیم قاعدگی می توانند برای دستیابی به پتانسیل فردی خود احساس راحتی و حمایت بیشتری داشته باشند. علاوه بر این، این مزیت نشان دهنده “گام دیگری در ایجاد یک محیط کاری فراگیر” است.

بخوانید  انتظار می رود که MCU جایگزین کانگ جاناتان میجرز با Ravonna Renslayer از Gugu Mbatha-Raw شود.

Sondej اضافه کرد که کارمندان CD Projekt Red که قاعدگی ندارند به همان اندازه مشتاق این سیاست بودند و گفتند که پاسخ “مثبت” است و او احساس می کند که توسط اعضای تیمش “حمایت و تشویق می شود”.

“ما [get] بسیاری از مزایای خوب: ما می توانیم سگ های خود را به دفتر بیاوریم، ما اغلب کارگاه های توسعه داریم، [and] سمینارهای سلامتی،” Sondej گفت. برای کسانی که به کمک نیاز دارند، ما کمک روانی را نیز تسهیل می کنیم. می دانم که ممکن است بد به نظر برسد، اما – علیرغم اینکه جدید هستم – واقعاً احساس می کنم در خانه هستم. همچنین احساس می‌کنم که می‌توانم خودم را اینجا بیان کنم، که عالی است.”

“ما مفتخریم که به کارمندان مرخصی دوره ای ارائه می کنیم! اعضای تیم اکنون می توانند با مرخصی در هنگام تجربه درد پریود بر راحتی و سلامت خود تمرکز کنند. همه چیز در مورد فراگیری و ارتقای یک محل کار مطلوب است.”

CD Projekt Red، استودیو سازنده سری Cyberpunk 2077 و The Witcher، اعلام کرده است که اکنون برای کارمندانی که از درد قاعدگی رنج می برند، مرخصی قاعدگی ارائه می دهد. این شرکت سیاست جدید را در 30 مارس از طریق عمومی اعلام کرد توییتردر نوشتار:

به گفته سوندژ، این سیاست از اول آوریل اجرا می شود و به کارمندان اجازه می دهد تا به اندازه نیاز خود مرخصی بگیرند، چه چند ساعت یا چند روز کامل. علاوه بر این، مرخصی قاعدگی به طور کامل پرداخت می شود، و اطمینان حاصل می شود که کارکنان در طول دوره های دردناک خود تحت فشار قرار نمی گیرند یا از نظر مالی بار مرخصی ندارند. با این حال، Sondej گفت که تأثیر مثبت بیشتر این امتیاز می تواند به خوبی برای روحیه تیم توسعه دهنده باشد.

بخوانید  بهترین گوشی شیائومی برای بازی و گیم + قیمت (بهمن 1401)

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.تحریریه مجله بازی یک گیمر