CoD: Warzone 2 DMZ – نحوه دسترسی به منطقه محرومیت جدید Koschei Complex

اتاق اول دارای تنظیمات مشابهی خواهد بود، اما یک نگهبان و دشمنان هوش مصنوعی بیشتری وجود خواهد داشت. ناحیه را پاک کنید، دکمه را فشار دهید و تمام شیرهای دستی را ببندید تا گاز متوقف شود. این به شما این امکان را می دهد که وارد یک قفل هوایی پناهگاه جدید شوید و به مجتمع Koschei ادامه دهید.

داخل منطقه محرومیت مجتمع Koschei چیست؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

همه افراد تیم شما باید در قفل هوا باشد با درب پناهگاه به منظور رسیدن به مجتمع Koschei. هر کس بیرون باشد، پشت سر خواهد ماند.

چگونه معماهای دسترسی به پناهگاه را حل کنیم

ورودی پناهگاه عملیات خارجی
ورودی پناهگاه عملیات خارجی

شهر المزره: این شما را به بخش استخراج اطلاعات نقشه می برد و برای پیشروی بیشتر به داخل نقشه، باید کابل های جامپر و باتری ماشین را برای تغذیه درب پناهگاه پیدا کنید.

چهار ورودی برای نقشه مجتمع Koschei وجود دارد. سه مورد به عنوان نماد علامت سوال در Tac-Map برای Al Mazrah برچسب‌گذاری شده‌اند و چهارمی یک مکان بدون علامت است. این ورودی های پناهگاه شما را به نقشه جدید تلهپورت می کنند، اما صرف نظر از مسیر، برای هر ورودی یک پازل منحصر به فرد وجود خواهد داشت.

نقطه دسترسی Oasis با مثلث پینگ سبز رنگ در قسمت شمال غربی نقشه مشخص شده است
نقطه دسترسی Oasis با مثلث پینگ سبز رنگ در قسمت شمال غربی نقشه مشخص شده است

علامت سوال در است روغن روهانو با فرود آمدن به داخل تونل های دسترسی روهان می توانید به این ورودی برسید. در دو طرف محوطه زیرزمینی درهای باز وجود دارد، اما شما به دنبال درب گاراژ هستید که فقط تا حدی برای خمیدن بالا آمده است.

بخوانید  ادای احترام ایکس باکس به خالق توپ اژدها

روغن روهان: این شما را به بخش عملیات خارجی محوطه Koschei می‌برد و در اینجا باید کابل‌های جامپر و باتری ماشین را پیدا کنید تا درب پناهگاه را تغذیه کنید تا بیشتر در نقشه پیشروی کنید. اینها به راحتی در میان غارت های اتاق های اطراف پیدا می شوند.

در پارکینگ زیر شهر المزره، به داخل پارکینگ رها شوید، جایی که باز کردن درها شما را به یک راه پله با دیوار شکسته می برد. از دیوار شکسته عبور کن

به بخش بعدی با عنوان دو بروید و این روند را در اینجا تکرار خواهید کرد. برای جلوگیری از نشت گاز دکمه را فشار دهید. یک درب دیگر گازی وجود دارد که نشت می کند، و باید قبل از باز شدن مسیر، یک شیر را بچرخانید تا آن را ببندید.

اینها همه نقاط دسترسی به مجتمع Koschei هستند، بنابراین شما باید انتخاب کنید که آیا مسیر ساده به سمت پارکینگ روهان یا المزره را می خواهید، یا ورودی اتاق پازل دشوارتر را انتخاب کنید که ممکن است کمتر مورد بحث باشد.

منطقه شروع با سه علامت گذاری شده است و دشمنان هوش مصنوعی و پناهگاه های پر از گاز خواهد داشت. روی کنترل پنل سمت راست شما باید دکمه ای برای بستن درها و جلوگیری از نشت گاز وجود داشته باشد.

هنگامی که وارد می شوید، مناطق زیادی برای کشف، غارت برای گرفتن و حتی چالش هایی برای تکمیل وجود دارد. مطمئن شوید که بهترین سلاح ها و تجهیزات خود را اینجا بگیرید. اگر به دنبال ساخت سلاح های پیشنهادی هستید، ما راهنمای بارگیری در فصل 3 Warzone 2 و DMZ را داریم. ما همچنین یک راهنمای مبتدی به DMZ برای بازیکنان جدید داریم.

بخوانید  جدیدترین رمان مخفی براندون ساندرسون اکنون در آمازون در دسترس است و تخفیف های زیادی برای آن وجود دارد.

فصل 3 Reloaded در Call of Duty: Warzone 2 به صورت زنده پخش می شود و یک منطقه استثنایی کاملاً جدید را به حالت DMZ می آورد. به جای اینکه یک نقشه کاملا مجزا برای انتخاب مانند جزیره آشیکا یا ساختمان 21 باشد، مجتمع Koschei تنها با قرار دادن ورودی‌های اطراف المزره قابل دسترسی است. در اینجا همه راه های مختلف برای ورود به این مکان مخفی وجود دارد.

نحوه مکان یابی نقاط دسترسی مجموعه Koschei

مکان پنهان در بیابان در شمال غربی دور نقشه به نام است واحه. این مجموعه ای از خرابه های بیابانی است که چهارمین ورودی مجموعه کوشئی در آن قرار دارد.

در اینجا معماهایی وجود دارد که باید بسته به مسیری که طی می کنید حل کنید:

شهر المزره و طرق: با ورود از طریق پل، خود را در یک منطقه سیل زده با یک پازل شنا خواهید دید. در اتاق ها به دنبال فلش های قرمز مشخص شده روی دیوار شنا کنید. دو بخش وجود دارد: بخش اول کاملاً ایمن است، اما دومی دارای دشمنان و تله هایی برای اجتناب است. فقط فلش ​​های قرمز را به سمت درب پناهگاه دنبال کنید.

نماد علامت سوال دیگری یک پل را مشخص می کند بین شهر المزره و طرقو یک دیوار شکسته و یک گذرگاه در دیوار پایین پیدا خواهید کرد.

واحه: این شما را در بخش تحقیقات دفاعی قرار می دهد و قیمت انتخاب ورودی بدون علامت و تا حدودی مخفیانه تر به قیمت یک پازل سه لایه است.

ترکیب Koschei مانند سه مکان دیگر DMZ کار می‌کند، به این معنی که برای حفظ تجهیزات خود و تکمیل برخی چالش‌های خاص، همچنان باید نقشه را با موفقیت مرور کنید. این نقاط exfil روی نقشه با همان نماد exfil آبی مشخص شده اند.

بخوانید  نیکلاس کیج شایعات لایو اکشن Spider-Man Noir را تایید کرد و گفت که مذاکرات در حال انجام است
تحریریه مجله بازی یک گیمر