CoD: Modern Warfare 3 – بهترین ابزار برای بازی در رتبه بندی


به‌روزرسانی فصل 1 Reloaded برای Modern Warfare 3 حالت رقابتی Ranked Match را اضافه کرد. بازی رتبه‌بندی شده از قوانین رسمی، نقشه‌ها و حالت‌های بازی Call of Duty League 2024 استفاده می‌کند، به این معنی که این حالت بسیاری از امتیازات، سلاح‌ها و پیوست‌های بازی را محدود می‌کند. در اینجا ما شما را با ایجاد بهترین تجهیزات موجود برای استفاده در بازی رتبه‌بندی شده راهنمایی می‌کنیم.

بهترین سلاح اولیه برای مسابقات رتبه بندی شده

بازی رتبه‌بندی دارای گیم‌پلی ۴ به ۴ از Hardpoint، Control، و Search and Destroy است. اسلحه اصلی که تصمیم به تجهیز آن دارید با نقشی که ترجیح می دهید بازی کنید تعیین می شود. اگر به‌دنبال نگه‌داشتن یک خط در نقش قاتل هستید، تفنگ هجومی MCW انتخاب حرفه‌ای است، در حالی که تفنگ دستی Rival-9 انتخاب ارجح برای اقدامات نزدیک به هدف است.

تجهیزات بازی دارای امتیاز MCW

تجهیزات بازی دارای امتیاز MCW
تجهیزات بازی دارای امتیاز MCW

MCW تفنگ تهاجمی است که توسط حرفه‌ای‌های Call of Duty League استفاده می‌شود و یک تیرانداز مستقیم بسیار قدرتمند با اتصالات مناسب است. پیوست های توصیه شده برای MCW همان پیوست هایی هستند که توسط بازیکنان حرفه ای در Atlanta FaZe استفاده می شود.

انتخاب بین پوزه ها به ترجیحات شما بستگی دارد. شما باید ترمز بیلت T51R را برای هندلینگ بهتر با کمی فداکاری در برد اسلحه انتخاب کنید، یا از L4R Flash Hider برای بهترین برد با لگد کمی بیشتر استفاده کنید. به‌علاوه، برخی از حرفه‌ای‌ها از Slate Reflector استفاده می‌کنند در حالی که برخی دیگر از MK.3 Reflector استفاده می‌کنند، بنابراین بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنید.

بخوانید  شاهزاده ایرانی: تاج گمشده - راهنمای همه موج های آترا

پیوست های توصیه شده برای بازی های دارای رتبه MCW:

 • دهانه: L4R Flash Hider یا T51R Billed Brake
 • بشکه: MWC Cyclone بشکه طول 16.5 اینچی
 • اپتیک: بازتابنده تخته سنگ یا بازتابنده MK.3
 • سهام: RB Regal Heavy Stock
 • زیر بشکه: توقف دستی DR-6

Rival-9 Ranked Game Equipment

Rival-9 Ranked Game Equipment
Rival-9 Ranked Game Equipment

Rival-9 مسلسل دستی است که توسط حرفه ای ها استفاده می شود و لوازم جانبی توصیه شده به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از این سلاح قدرتمند ببرید. این نسخه دقیق توسط اکثر بازیکنان حرفه ای از جمله Simp و aBeZy از Atlanta FaZe و CleanX از Toronto Ultra استفاده می شود.

حرفه ای ها هندستاپ DR-6 را برای سرعت بیشتر و حرکت تهاجمی تر ترجیح می دهند، اما همیشه می توانید DR-6 را با هندستاپ XTEN Phantom-5 تعویض کنید تا هندلینگ بهتر و هدف گیری سریع تر داشته باشید.

پیوست های پیشنهادی برای بازی های رتبه بندی شده Rival-9:

 • پوزه: ترمز پوزه خالص شده
 • بشکه: Barrel Rival-C Clearshot
 • سهام: سهام MTZ Marauder
 • دستگیره عقب: رقیب Vice Assault Grip
 • زیر بشکه: توقف دستی DR-6

تجهیزات بازی رتبه بندی شده رنتتی

تجهیزات بازی رتبه بندی شده رنتتیتجهیزات بازی رتبه بندی شده رنتتی
تجهیزات بازی رتبه بندی شده رنتتی

Renetti تپانچه ای است که در لیگ Call of Duty استفاده می شود و یک سلاح ثانویه بسیار قدرتمند است. برای اطمینان از اینکه تفنگ خیلی قوی نیست، متخصصان CDL اکثر پیوست‌ها را ممنوع کرده‌اند، به جز مواردی که به افزایش سرعت حرکت کمک می‌کنند.

پیوست های پیشنهادی برای بازی های رتبه بندی شده رنتتی:

 • بشکه: بشکه رقابت کوتاه MLX
 • اپتیک: بازتابنده تخته سنگ
 • دستگیره عقب: EXF Eclipsor Grip

وسایل بازی طبقه بندی شده

برای تجهیزات بدون محدودیت، می توانید بین دو گزینه برای ارتقاء تاکتیکی خود انتخاب کنید، کشنده و میدانی.

بخوانید  تریلر فصل چهارم از محتویات بازی Raiders Republic منتشر شد

شما می توانید نارنجک های مرگبار frag یا semtex را مجهز کنید و هر دو گزینه قابل اجرا هستند و توسط بازیکنان حرفه ای استفاده می شوند. THE نارنجک تکه تکه شدن برای بازیگران طولانی بسیار محبوب است، و اگر تا به حال بازی حرفه ای های CDL را تماشا کرده باشید، احتمالاً بسیاری از “نقاط ناد” را برای استفاده از frags در نقشه های رقابتی می دانید. سمتکس برای وارد کردن آسیب در فاصله نزدیکتر و چسباندن نارنجک به حریف عالی است.

گزینه های تجهیزات تاکتیکی بی حس کننده یا نارنجک های دودزا هستند. احتمالاً برای هر کدام یک دوره می خواهید، زیرا این دوره ها موقعیتی هستند. شوکه شده برای کاهش سرعت بازیکنان دشمن در حالت‌های بازی Hardpoint و Control استفاده می‌شوند، در حالی که دود در Search and Destroy برای اجرای نمایشنامه های یواشکی استفاده می شود.

برای تسطیح زمین، می توانید بین Dead Silence یا سیستم تروفی یکی را انتخاب کنید. THE سیستم تروفی برای مبارزه با شوک‌ها و نارنجک‌ها هنگام تلاش برای نگه داشتن تپه در هاردپوینت یا دفاع در کنترل عالی است، و یک سکوت مرده برای انتخاب یک مسیر کناری یا انجام یک بازی نوع نینجا در جستجو و نابود کردن عالی است.

مزایای بازی با رتبه برتر

رایج ترین مزایای استفاده شده برای CDL عبارتند از:

 • جلیقه: جلیقه پیاده
 • دستکش: دستکش سریع
 • چکمه: چکمه های سبک وزن یا کفش های کتانی محتاطانه
 • تجهیزات: بالشتک EOD

THE دستکش Quick Grip سرعت قابل توجهی را برای راه اندازی حملات مرگبار و تاکتیکی خود ایجاد کرده و سرعت تعویض سلاح را سریعتر به شما می دهد. دسته چکمه احتمالا موقعیتی ترین انتخاب دنده در مسابقات رتبه بندی شده است. چکمه های سبک به شما می دهد یک حرکت گاومیش، در حالی که کفش های کتانی مخفی مانع از شنیدن صدای پای شما توسط دشمن شوید. بالشتک EOD برای کمک به زنده ماندن از آسیب نارنجک استفاده می شود.

بخوانید  فیلم Super Mario Bros. تمام آن رکوردهای باکس آفیس را شکست

این راهنمای بارگیری به شما کمک می کند تا مانند حرفه ای ها آماده شوید، اما اگر به دنبال ساخت سلاح های پیشنهادی برای Battle Royale هستید، حتماً راهنمای بارگیری پیشنهادی Warzone ما را بررسی کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر