CoD: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 – نحوه باز کردن قفل تفنگ تهاجمی M13B


فصل 1 Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 به صورت زنده پخش می شود و فصل افتتاحیه سلاح ها، اپراتورها و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. دو تا از سلاح‌های فصل را می‌توانید در ردیف‌های پاس رایگان نبرد پیدا کنید، اما سومی از طریق یک چالش درون بازی باز می‌شود. در اینجا، ما شما را در باز کردن قفل تفنگ تهاجمی M13B راهنمایی می‌کنیم.

نحوه باز کردن قفل تفنگ تهاجمی M13B

M13B بخشی از پلت فرم تسلیحاتی Bruen Ops در Modern Warfare 2 است و به عنوان یک تفنگ تهاجمی با سرعت شلیک بالا و پس زدن کم توصیف می شود.

قفل آن با تکمیل یک چالش درون بازی در حالت DMZ Warzone باز می شود، اما پست وبلاگ Activision می گوید که می توان آن را با بسته فروشگاهی نیز خریداری کرد. در زمان راه اندازی، این بسته نرم افزاری در فروشگاه موجود نبود.

چالش باز کردن قفل DMZ

تفنگ تهاجمی M13B
تفنگ تهاجمی M13B

چالش: با شکست دادن شیمیدان در منطقه تشعشع DMZ و استخراج سلاح رها شده او قفل را باز کنید.

شیمیدان در حین مسابقه شما در ناحیه تشعشع است. این مکان‌ها تصادفی هستند، اما روی نقشه با یک دایره زرد برجسته مشخص شده‌اند. شما همچنین می خواهید فوراً به منطقه بروید، زیرا فقط یک نفر می تواند در هر مسابقه اسلحه را دریافت کند.

قرار گرفتن در داخل منطقه باعث می شود که آسیب کمی به شما وارد شود که در نهایت می تواند به مرور زمان شما را بکشد، اما یک ماسک گاز به طور کامل آسیب را متوقف می کند. خوشبختانه، مخالفان هوش مصنوعی در منطقه ماسک ضد گاز دارندپس یکی را از بین ببرید و نقابش را جمع کنید.

سپس به سمت مرکز منطقه بدوید تا شیمیدان را پیدا کنید که کت و شلوار زرد روشنی پوشیده است. شما باید آنها را بکشید و تفنگ تهاجمی M13B آنها را جمع آوری کنید. فقط مراقب دشمنان اضافی اطراف شیمیدان باشید و مطمئن شوید که سریعاً خارج می‌شوید، زیرا به نظر می‌رسد هوش مصنوعی زرهی به سرعت منطقه را در طول و بعد از مبارزه سیل می‌کند. همه اینجا یک اسفنج گلوله زرهی هستند. سپس شما فقط باید به exfil دسترسی داشته باشید و مطابقت را استخراج کنید.

توجه داشته باشید: فقط بازیکنی که اسلحه را در دست دارد در حین استخراج، قفل اسلحه را باز می کند، زیرا سایر هم تیمی هایی که کمک می کنند، قفل را دریافت نمی کنند. به نظر نمی رسد که بتوانید این طرح مشخص را حفظ کنید، اما نسخه اصلی سلاح را دریافت می کنید.

بارگیری سلاح در DMZ متفاوت از بتل رویال کار می کند، بنابراین حتماً راهنمای ما در مورد انواع سلاح برای DMZ را بررسی کنید.

ویژگی Gunsmith برای Warzone 2.0 و DMZ با ویژگی اصلی سفارشی سازی Warzone متفاوت است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 Gunsmith 2.0 و سیستم پیشرفت سلاح بدانید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.