CoD: بسته‌های پرک Warzone 2 باگ هستند و یک امتیاز هزاران پهپاد می‌دهد

علاوه بر رویداد افت بار عمومی، بازیکنان همچنین می توانند با تکمیل هر یک از قلعه های المزره، یک افت بار رایگان دریافت کنند و در اینجا راهنمای کامل قلعه های Warzone 2 و DMZ را داریم. بسیاری از بازیکنان در حال حاضر در حال تعقیب سخت ترین شاهکار Warzone 2 برای بدست آوردن یک هسته تاکتیکی هستند که به پنج برد متوالی و یک تلاش طاقت فرسا در بازی برای جمع آوری یک هسته اتمی نیاز دارد.

بازی Call of Duty: Warzone 2 تنها دو هفته پیش با تغییرات زیادی عرضه شد، اما همانطور که اغلب با عناوین سرویس زنده جدید انتظار می‌رفتید، دنباله بتل رویال با چند باگ همراه است. در حال حاضر، بسته‌های امتیازات درون بازی برای بارگیری‌های سفارشی دارای اشکال هستند، بنابراین بازیکنان ممکن است با امتیازاتی که قصد استفاده از آن را داشتند بازی نکنند، و یک امتیاز خاص اطلاعات رایگان ارزشمندی را ارائه می‌دهد.

مشخص نیست که آیا امتیازات فعلی Birdseye یکی دیگر از باگ‌های پرک هستند یا اینکه این یک ویژگی عمدی این امتیاز است، که به سادگی به عنوان امتیازی توصیف می‌شود که پینگ‌های پهپاد و رادار برای آشکار کردن جهت دشمن ارائه می‌دهد. نسخه Modern Warfare 2 اطلاعاتی را به هواپیماهای بدون سرنشین دشمن نمی‌دهد، اما اگر این امتیاز همانطور که در بتل رویال در نظر گرفته شده است کار کند، در آینده ممکن است با سوء استفاده از Birdseye برای دریافت اطلاعات زیادی مواجه شود. . این یک امتیاز بسیار قدرتمند برای سناریوهای پایان بازی است و می توان آن را با استفاده از یکی از بسته های بارگذاری پیش فرض مجهز کرد.

بخوانید  نقد و بررسی فیلم Fair Play The Game of Archetypes

همانطور که در ویدیوی یوتیوب JGOD نشان داده شده است, بسته های امتیاز Warzone 2 در حال حاضر در کاهش بارگیری باگ هستند. بازیکنان یک بارگیری سفارشی را با یک بسته پرک انتخاب می‌کنند، اما بازی مجموعه‌ای از امتیازات کاملاً متفاوت را به آنها می‌دهد. به‌نظر نمی‌رسد راه‌حلی برای امتیازات بارگیری سفارشی نادرست وجود داشته باشد، اما JGOD آزمایش کرده است که گزینه‌های بارگیری پیش‌فرض امتیازات صحیح را ارائه می‌دهند، بنابراین بازیکنان می‌خواهند یک بسته پیش‌فرض را برای دریافت امتیازات مورد نیاز خود دریافت کنند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

قطع كردن:

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

بخوانید  انتشار اولین تریلر از سری جدید Money Heist

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر