CES 2019 Vegas: تاریخ ها، اخبار، برنامه، بلیط ها و هر آنچه که باید بدانید

CES 2019 در راه است و بزرگترین رویداد سال را برای صنعت فناوری مصرف کننده آغاز می کند. ما مطمئناً شاهد تعداد زیادی اعلامیه خواهیم بود که بر صنعت بازی و همچنین روندهای فناوری و نوآوری های گسترده تر تأثیر می گذارد. به خواندن همه چیزهایی که نیاز دارید قبل از شروع رویداد امسال بدانید، ادامه دهید و خلاصه ما را از آنچه انتظار داریم بررسی کنید: ما قبلاً به لطف بیانیه مطبوعاتی کنفرانس یکشنبه این شرکت و همچنین کارت های گرافیک جدید Nvidia RTX دریافت کرده ایم. اخبار مربوط به هدست جدید HTC Vive Cosmos.

CES چیست؟

CES که قبلاً مخفف Consumer Electronics Show بود، ویترینی از آخرین نوآوری‌های فناوری است که قدمت آن به 50 سال قبل می‌رسد. این نمایشگاه طیف گسترده ای از حوزه های فناوری را پوشش می دهد. بنابراین در حالی که شامل موضوعات و فناوری‌های مربوط به بازی‌های ویدیویی مانند ورزش‌های الکترونیکی، واقعیت مجازی و دستگاه‌های تلفن همراه می‌شود، به همان اندازه بر طیف گسترده‌ای از فناوری‌ها از جمله ارزهای دیجیتال، خانه‌های هوشمند و خودروهای خودران متمرکز است. .

این نمایش قبل از اینکه به یک قالب سالانه تبدیل شود، چندین دهه به صورت پراکنده برگزار می شد. فرمت‌های مختلف این نمایش در شهرهایی مانند نیویورک و شیکاگو برگزار شده است، اما اکنون در لاس‌وگاس به عنوان محل اصلی آن مستقر شده است.

CES چه زمانی و در کجا برگزار می شود؟

CES به طور سنتی در اوایل تا اواسط ژانویه هر سال برگزار می شود. نمایشگاه CES 2019 از 8 تا 11 ژانویه برگزار خواهد شد. این کنفرانس در لاس وگاس مستقر است، اما کنفرانس در چندین مکان مختلف در سراسر شهر پخش شده است. به همین دلیل، CES رسما سه بلوک مجزا از سایت ها را به عنوان طرف های جداگانه به رسمیت می شناسد: Tech East، Tech West و Tech South.

بخوانید  انتظار می رود بازی های زیادی در رویداد جدید ایکس باکس به نمایش گذاشته شود

Tech East شامل مرکز کنفرانس لاس وگاس و هتل های Westgate و Renaissance می شود. Tech West شامل هتل های Sands Expo، Venecia، Palazzo، Wynn و Encore است. Tech South در Aria، Park MGM و Vdara برگزار می شود.

چگونه در CES شرکت کنیم؟

CES یک رویداد تجاری است و دسترسی به ثبت نام کنندگانی که می توانند اعتبارنامه های وابستگی خود را به صنعت فناوری مصرف کننده ارائه دهند محدود است. برنامه ها در سایت تایید نمی شوند. حتی با وجود مدارک مناسب، گذرنامه ها بسته به سبک بسته بندی 300، 900 دلار یا 1700 دلار هزینه دارند. اگر در این رویداد شرکت می‌کنید (یا اتفاقاً در آن منطقه هستید)، سایت خواهر ما Chowhound توصیه‌های غذایی CES را دارد.

چه رویدادهایی برای CES برنامه ریزی شده است؟

رویداد امسال شامل سخنرانی های کلیدی از LG، IBM، Verizon، AMD و همچنین موضوعات کلی در مورد انقلاب جدید حمل و نقل و مرزهای جدید تلفن همراه خواهد بود. انجمن فناوری مصرف‌کننده، که این رویداد را برگزار می‌کند، همچنین آدرس صنعتی خود را برگزار خواهد کرد. این رویداد همچنین “Supersessions”، کنفرانس‌هایی از رهبران فناوری و چهره‌های تاثیرگذار خارج از برچسب اصلی را برنامه‌ریزی می‌کند.

علاوه بر این، چندین شرکت و شریک رویدادهای خود را در مکان های مختلف سازماندهی می کنند. می توانید برنامه کامل همه رویدادها را مشاهده کنید. علاوه بر این، نمایشگاه خود غرفه هایی برای متخصصان فناوری دارد تا روندهای فعلی را بررسی کنند.

آیا می توانم CES را از راه دور تماشا کنم؟

چندین شرکت بزرگ فناوری مانند سامسونگ و سونی، همزمان با راه اندازی محصولات جدید یا صحبت در مورد پروژه های آینده، پخش زنده کنفرانس ها یا سخنرانی های خود را برگزار می کنند. علاوه بر این، صفحه یوتیوب CES ویدیوهای چند کنفرانس را چند ماه پس از رویداد آپلود می کند.

بخوانید  عبور میزان فروش مجموعه بازی های Nioh از ۷ میلیون نسخه

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر