Cassette Beasts، یک نوع جدید پوکمون، در روز راه اندازی تخفیف داده می شود

با تشکر از این توافق، Cassette Beasts Standard Edition به 16 دلار کاهش یافته است (به طور معمول 20 دلار)، در حالی که نسخه لوکس فقط 24.45 دلار است (معمولا 36 دلار). شما در واقع حدود 33 درصد در نسخه لوکس صرفه جویی می کنید که باز هم بیشتر از تخفیف 20 درصدی Steam است. نسخه Deluxe شامل کتاب هنری دیجیتالی، موسیقی متن و بسته لباس DLC است. خرید هر یک از نسخه‌های بازی به شما یک جایزه 5% تخفیف می‌دهد که می‌توانید آن را برای خرید Fanatical در آینده اعمال کنید.

Cassette Beasts یک بازی RPG نوبتی است که در آن بازیکنان جزیره‌ای مرموز پر از هیولاهای عجیب و غریب را کشف می‌کنند که می‌توانید با استفاده از نوارهای کاست مخصوص آن‌ها را بگیرید. این بازی از سبک گرافیکی 2.5 بعدی استفاده می کند که اسپرایت های پیکسل و پرتره های شخصیت های دستی را با محیط های سه بعدی ترکیب می کند. برخلاف دیگر بازی‌های RPG رام کردن هیولا که در آن مستقیماً با هیولاها می‌جنگید، در Cassette Beasts شخصیت اصلی شما به هیولاهایی تبدیل می‌شود که اسیر کرده‌اید، تقریباً مانند یک قهرمان سوپرسنتای. هر هیولا توانایی‌های منحصربه‌فرد خود را برای استفاده در نبرد، پیمایش جهان و حل معما دارد و می‌توانید موجوداتی را که جمع‌آوری می‌کنید برای ایجاد جانوران جدید و قدرتمندتر، شبیه به سیستم همجوشی در سری Megami Tensei ترکیب کنید.

اگر شبیه به نوع ماجراجویی شماست، به Fanatical بروید و تا زمانی که برای هفته آینده تخفیف دارد، Cassette Beasts را بگیرید. قفل بازی در استیم باز می شود و بر روی رایانه های شخصی ویندوز یا لینوکس و Steam Deck قابل پخش است. نسخه رایانه شخصی نیز در فروشگاه مایکروسافت موجود است و می توانید آن را پیدا کنید پاس بازی کامپیوتر کتابخانه نسخه کنسول ایکس باکس سری ایکس | اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در 25 می عرضه خواهند شد. اگر می‌خواهید قبل از خرید، Cassette Beasts را امتحان کنید، یک نسخه نمایشی نیز در دسترس است.

بخوانید  7 استیم بازی را با قیمت 5.49 دلار برای مدت زمان محدود خریداری کنید

افشا: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Cassette Beasts، بازی جدید RPG مستقل و جذاب هیولا که امروز بر روی رایانه شخصی و کنسول عرضه می شود، و برای مدت محدودی می توانید نسخه Steam را دریافت کنید با 20% تخفیف در Fanatical. این پیشنهاد ویژه هفته راه‌اندازی تا 3 می ادامه دارد و برای نسخه‌های استاندارد و لوکس بازی اعمال می‌شود. همچنین پیشنهادی بسیار بهتر از قیمت اولیه 10 درصدی Steam است.