Call Of Duty: MW3 Zombies – چگونه بر Gorm’gant Worm Boss شکست دهیم


فصل 1 به صورت زنده در Call of Duty: Modern Warfare 3 پخش می شود و به ماموریت داستانی جدید Zombies Act 4 و باس فایت پایان می دهد. اگرچه این ماموریت خیلی سخت شروع نمی شود، باس فایت می تواند به سرعت به یک کابوس تبدیل شود اگر این کار را نکنید. نمی دانم چگونه به آن نزدیک شوم در اینجا به شما می گوییم که چگونه این کرم مزاحم را با کمترین استرس ممکن از بین ببرید.

ماموریت داستانی Act 4 “Bad Signal” در ابتدای مسابقه روی نقشه شما مشخص شده است. با این حال، قبل از غواصی مستقیم، باید کمی کار آماده سازی انجام دهید. شما حتی می توانید در اینجا با رفتن به مسابقه با حداکثر تجهیزات در زمان صرفه جویی کنید. بهتر است این کار را با هم تیمی ها انجام دهید تا اینکه به تنهایی انجام دهید.

در حال پخش: جنگ مدرن III | تریلر فصل اول Zombies

پیاده سازی

این به معنای استفاده از اپراتور است که از قبل با جلیقه 3 صفحه تقویت شده و احیای خودکار. شما به حداقل یک سلاح برد مانند LMG یا تفنگ تهاجمی با تعداد مهمات بالا نیاز دارید، زیرا می‌خواهید فاصله خود را با رئیس حفظ کنید. داشتن ابزار و کریستال های اتر با کمیاب بالا برای ارتقاء فوری سلاح های شما نیز کمک کننده خواهد بود. بقیه کوله پشتی خود را با مزایایی مانند Juggernog، Quick Revive و Stamin-Up پر کنید. مسلسل یا ضربات خمپاره می تواند برای کشتارها مفید باشد. دکوی ها و بمب های میمون تجهیزات تاکتیکی عالی را می سازند.

هر کس باید حداقل یک تفنگ کاملا بسته بندی شده داشته باشد. اما مطمئن باش با پرتابگر RGL-80 یک نفر را ظاهر کنید مانند ثانویه آنها

می‌توانید یک یا دو معامله انجام دهید تا پول کافی برای خرید هدیه‌ها یا تجهیزات مورد نیاز خود را به دست آورید، اما شارژ کردن تا جایی که می‌توانید زمان راه‌اندازی شما را کاهش می‌دهد. اگر مدارهایی برای برجک ها پیدا کردید، توصیه می کنم آنها را برای باس فایت جمع آوری کنید. در صورت امکان سعی کنید خود احیاهای اضافی را جمع آوری کنید. اگر در حال اجرای ارتقاء فیلد Healing Aura هستید، ممکن است به آن نیاز نداشته باشید، اما بهتر است بیش از حد آماده باشید.

بخوانید  PlayStation Visual Arts Studio در توسعه پروتکل Callisto شرکت کرد

پس از آماده شدن، به نشانگر ماموریت Bad Signal روی نقشه خود بروید. همه بازیکنان در حزب شما باید برای شروع این ماموریت آماده شوند.

ماموریت سیگنال بد و رئیس Gorm’gant مبارزه می کنند

وارد شوید و ماموریت داستانی را آغاز کنید که باید چهار مهر را بشکنید. این قسمت اول سخت نیست، اما شما به 30 دقیقه زمان محدود دارید، بنابراین با دشمنان تصادفی و غارت اینجا پرت نشوید.

مهر و موم ها را بشکنید
مهر و موم ها را بشکنید

مستقیم به یکی از نشانگرهای رنگ زرد بروید و شروع به شکستن مهر و موم کنید. زامبی ها را در نزدیکی ستون مشخص شده برای تلاش بکشید. این کار را تا پایان شمارنده انجام دهید. آبکشی کنید و برای هر چهار مفصل تکرار کنید.

قسمت بعدی ماموریت شما را به یک پورتال خروجی می برد، اما Gorm’gant ظاهر می شود و مانع خروج شما می شود. با فرض اینکه با رئیس کرم قبلی از Act 3 روبرو شده اید، متوجه خواهید شد که این کرم بسیار تهاجمی تر است.

به انبار مهمات در نزدیکی ساحل در نزدیکی صخره توجه کنید، زیرا احتمالاً بعداً باید دوباره آن را پر کنید. سپس به سرعت از تپه به سمت جاده و قلعه برگردید. شما می خواهید همیشه در جاده یا دورتر بمانید مگر اینکه به مهمات نیاز داشته باشید.

این کرم حملات سریعی دارد و اگر خیلی نزدیک شوید شما را می خورد. اگر کرم شما را خورد، دکمه چتر نجات خود را اسپم کنید. بازی به شما پیامی نمی دهد که به شما بگوید می توانید از چتر نجات خود در اینجا استفاده کنید، اما در غیر این صورت در اثر سقوط خواهید مرد.

بخوانید  اعلام تاریخ برگزاری شوکیس جدید کالاف دیوتی
رئیس کرم Gorm'gant
رئیس کرم Gorm’gant

از مسلسل های کنار جاده ای استفاده کنید و با تمام مدهای مداری که جمع آوری کرده اید، برجک را فعال کنید. حتی زمانی که در فاصله ای در کنار جاده هستید باید با آن مقابله کنید، اما نقطه ای وجود دارد که می توانید حتی بیشتر به سمت قلعه عقب نشینی کنید تا زمینی کمی بالاتر ببرید.

برای دفع زامبی ها فریب ها یا میمون ها را پرتاب کنید و به هر گوی بنفش شناور که خیلی به شما نزدیک می شود شلیک کنید. بیشتر اوقات روی خود کرم تمرکز می کنید. تکه های بنفش درخشان روی کرم به نظر نقاط ضعیفی هستند.

کرم به طور دوره ای در زمین فرو می رود. شما می خواهید این کار را هر چه زودتر متوقف کنید. او در زیر زمین شفا می‌دهد، بنابراین اینجاست که از نارنجک‌انداز استفاده می‌کنید. آن را به سمت ساحلی که کرم در حال حفاری است بکشید تا به زور به سطح برسد. اطمینان از اینکه با لانچر سریع عمل می کنید، می تواند تأثیر زیادی بر مدت زمانی که طول می کشد تا این مبارزه را به پایان برسانید، داشته باشد.

جایزه ماموریت مجله قفل شدهجایزه ماموریت مجله قفل شده
جایزه ماموریت مجله قفل شده

با این نکات، امیدواریم بتوانید Gorm’gant را از بین ببرید، و می خواهید مورد “ژورنال قفل شده” را بازیابی کنید از شکاف پاداش

از ماموریت خارج شده و با این پاداش ماموریت آن را استخراج کنید. این بدان معناست که اکنون می‌توانید به جستجوی تخم‌مرغ عید پاک ادامه دهید که به شما امکان می‌دهد توانایی استفاده از Dark Aether Rifts را باز کنید و شماتیک‌های قدرتمند جدید این فصل را باز کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.