Call Of Duty: Modern Warfare 2 فقط یک رکورد فروش از سال 2003 به ثبت رساند

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

در پایان سه ماهه، تعداد کل ساعت‌های بازی در Call of Duty: Modern Warfare II بالاترین میزان ثبت‌شده برای فرنچایز Call of Duty برای یک نسخه پریمیوم در یک دوره مشابه پس از عرضه بود.

پس از شکست Call of Duty: Vanguard در سال ۲۰۲۱ برای Activision، Call of Duty: Modern Warfare II عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و رکوردهای جدیدی را برای ناشر ثبت کرد.

اکتیویژن گفت: «عملکرد قوی گسترده بود و فروش دیجیتالی به‌ویژه روی رایانه‌های شخصی و آسیا اقیانوسیه پس از گسترش توزیع این عنوان به فروشگاه دیجیتال رایانه‌های شخصی Steam توسط اکتیویژن قوی بود».

در نهایت، اکتیویژن تکرار کرد که این شرکت “نسخه پریمیوم سالانه بعدی” سری Call of Duty را در اواخر سال 2023 منتشر خواهد کرد. گزارشی از بلومبرگ گفته است که اکتیویژن سنت را پشت سر گذاشته و از یک نسخه بزرگ چشم پوشی می کند. Call of Duty سنتی در سال 2023. بلومبرگ خبرنگار جیسون شرایر گفت هر چه باشد “تعقیب MW2.”

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در حال پخش: تریلر جایزه Modern Warfare II | Call of Duty: Modern Warfare 2

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

بخوانید  Call Of Duty Mobile فصل 1 آلیس، دیوانه کلاهک‌دار و سیندرلا را به زره‌هایی با مضمون افسانه اضافه می‌کند.

مت پیسکاتلا، تحلیلگر NPD گفت اگر اکتیویژن یک بازی جدید Call of Duty را در سال جاری منتشر نکند، می تواند تأثیر منفی عمده و پایداری بر صنعت بازی داشته باشد.

Modern Warfare II بیشترین فروش را در بین هر بازی Call of Duty از زمان اولین عنوان در سال 2003 برای سه ماهه اول خود در بازار به ثبت رساند. اکتیویژن، با این حال، شماره فروش واحد یا جزئیات دیگری را ارائه نکرد. در هر صورت، موفقیت بازی به بخش اکتیویژن بلیزارد کمک کرد تا در سه ماهه چهارم 60 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته داشته باشد.

اندازه: