Call of Duty Mobile Season 1 برنامه‌ها در Google Play | 1gamer

علاوه بر این مورد گهگاهی در مجله خبری یک گیمر پک پرایس مشاهده شده که گاهاً مقداری سی پی نیز به خریدار از سوی شرکت سازنده بازی اعطا شده است. تاپ جم شاپ یکی از معتبر‌ترین فروشگاه های موجود در زمینه خرید آیتم بازی های موبایل است. این فروشگاه از زمان آغاز فعالیت خود تا به امروز توانسته با ارائه خدمات مناسب رضایت شمار زیادی از مخاطبان خود را بدست آورد. همانطور که می‌دانید امروزه انجام بازی های ویدیویی به شیوه‌ای کاملا متفاوت و به صورت آنلاین انجام می‌گیرد. بنابر این برای دریافت اسکین اسلحه خاص و ویژه که در هیچ جای بازی قابل دریافت نیست، تنها در گردونه قابل دسترسی هست و عموما نیازمند پرداخت بیش از 2400 سی پی میباشد. در حین تجربه گیم‌پلی بازی لگ می‌زند؟ اگر با فریز شدن تصویر یا تکرار حرکت در یک منطقه مواجه شدید، احتمالا مشکل اصلی به اتصال اینترنت‌تان مربوط می‌شود.

  • با ارزش ترین پول بازی کالاف دیوتی موبایل، بی شکcod pointبوده و امروزه بسیاری از گیمر های این بازی پر طرفدار در ایران و سراسر جهان نسبت به شارژ سی پی در بازی خود اقدام کرده و در مدت بسیار کوتاهی تمام جوایز های بتل پس و اسکین های اسلحه و ست لباس را دریافت میکنند.
  • با خرید cp کالاف دیوتی موبایل شما میتوانید بتل پس و اسکین های جذاب را خریداری کنید و سطح رقابت خود را بالاتر ببرید .
  • شرکت اکتیویژن به عنوان سازنده این بازی با همکاری گروه سازنده بازی به نام tencent studio که نقش مهمی در ساخت بازی‎های چند نفره آنلاین مانند پابجی، فورتنایت و..
  • هنگام بازی کردن کالاف دیوتی موبایل همیشه گزینه Aim Assist را برای دقت بیشتر حین تیراندازی فعال کنید.
  • منظور از موثرتر بازی کردن است که بتوانید در قسمت بتل رویال بازی، بیشتر کیل بگیرید و در راستای رسیدن به پیروزی بهتر عمل کنید.
  • بعد از فرود در جای مناسب، باید در قسمت های مختلف منطقه به خصوص داخل ساختمان ها به دنبال اسلحه و تجهیزات باشید.
بخوانید  آموزش صرافی کوینکس به صورت گام به گام + ویدئو استاد ترید

به طور کلی این بازی آسیب خاصی به گوشی وارد نمی‌کند، اما منطقاً پس از گذشت زمان و در صورت بازی کردن بیش از حد عملکرد همه‌ی گوشی‌ها تا اندازه‌ای افت می‌کند. یکی از بهترین راهکارها برای به تأخیر انداختن این فرایند هم محافظت از آن در برابر گرماست. شما علاقه مندان Call Of Duty Mobile جهت تهیه سی پی بازی، اکنون میتوانید در بسته بندی های مختلف 80 سی پی تا سی پی سفارش خود را با موفقیت ثبت کنید.

خرید استارتر پک 3.99 دلاری کالاف دیوتی

تمام افراد باید در مسابقات مختلف امتیاز جمع کنند و در جدول رده‌بندی به درجات بالا برسند. در سیزن جدید، در بخش کامو ها یک نوار در یک سمت صفحه برای شما تهیه شده که تمام 6 نوع کامو را برای شما قرار داده است و شما می توانید ببینید که از هر camo چند تا دارید. به علاوه، کاموهای فصلی از کامو های عادی جدا و بسیار مرتب‌تر از قبل طبقه‌بندی شده‌اند.

خرید 320 CP کالاف دیوتی موبایل

معتبر ترین سایت برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یا همان ایتم درون بازی، سایت آی گیم است. در سایت آی گیم تمامی قیمت ها با کارمزد کم و یا بدون کارمزد ارائه می شوند. داشتن تعداد زیادی سی پی برای گیمرهای حرفه‌ای کالاف دیوتی موبایل می‌تواند بسیار موثر باشد. با داشتن سی پی بیشتر بازیکن می‌تواند سریع‌تر و آسان‌تر از رقبای خود پیشرفت کند و در نتیجه در رقابت با آن‌ها همیشه پیروز شود. همچنین خرید سی پی کالاف دیوتی باعث تمایز گیمرهای حرفه‌ای از سایر بازیکنان می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند تا خاص باشند. یکی از خصوصیت هایی که کالاف دیوتی را نسبت به بازی های رقیب و هم رده خود متمایز می کند وجود حالت های متنوع است، مود بتل رویال، مولتی پلیر و مود زامبی از دسته حالت هایی هستند که گیمر می تواند انتخاب کند.

بخوانید  کالاف دیوتی موبایل گیم پلی Call of Duty Mobile Gameplay فیلو | 1gamer

پرک‌ها امتیازات ویژه‌ای هستند که بر روی اسلحه یا کاراکتر بازی شما قرار می‌گیرند. استفاده از آن‌ها به شما قابلیت‌های منحصربه‌فردی اضافه می‌کند که در نبرد‌های نفس‌گیر با دشمن بسیار به‌درد‌تان می‌خورد. مثلا می‌توانید با نصب پرک fmj، حتی از پشت دیوار به دشمن شلیک کنیدو تیرهایتان را از دیوارهای باریک عبور دهید.

http://badorclothesworkshop.ir