Call Of Duty دارای حالت MP ابرقهرمانی با رویداد پسران در MW3 استبه‌روزرسانی فصل 1 Reloaded برای Call of Duty: Modern Warfare 3 شامل یک رویداد متقاطع جدید با مجموعه تلویزیونی The Boys است که بسته‌های اپراتور بیشتری، چالش‌های رویداد با زمان محدود و حالت کاملاً جدید با موضوع Supe را به همراه دارد.

آخرین باری که The Boys's Supes به Call of Duty حمله کرد، جنجال‌های ابرقدرت آن‌ها به Warzone و حالت DMZ MW2 محدود شد. این بار، بازیکنان می توانند با قدرت های حواس پرت در حالت چندنفره با زمان محدود Supe'd Up در Modern Warfare 3 سرگرم شوند.

در حال پخش: Call of Duty: Modern Warfare III | نقشه چند نفره جدید – ریو

این حالت فوق‌العاده یک بازی 6 در 6 است که با نام Kill Confirmed with a twist توصیف می‌شود. در Supe'd Up، بازیکنان سقوط کرده به جای برچسب‌های سگ تایید شده، دوزهای Temp V را حذف می‌کنند. Temp V برگرفته از سرم فوق العاده مورد استفاده در The Boys است که به بازیکنان Call of Duty قدرت های ابرقدرت موقتی مانند چشم های لیزری Homelander و سرعت فوق العاده A-Train می دهد. با این حال، چشم های لیزری Homelander تنها پس از رسیدن به حدود 6 یا 7 حمله متوالی باز می شود، بنابراین دستیابی به این قدرت خاص بسیار دشوار است. گیم پلی حالت Supe'd Up در کلیپ زیر قابل مشاهده است.

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند در چالش‌های رویداد The Boys: Super Siege شرکت کنند تا جوایزی با موضوع نمایش به دست آورند. تکمیل همه چالش‌ها، «The Boys Special» را به دست می‌آورد که یک طرح اولیه سلاح‌های مسلسل سبک است.

این به‌روزرسانی میان‌فصل، بسته‌های جدیدی را برای A-Train و Supe، Firecracker جدید اضافه می‌کند. بسته‌های اپراتور Homelander، Starlight و Black Noir نیز از MW2 سال گذشته بازمی‌گردند. حتماً تمام یادداشت‌های وصله بارگذاری شده فصل 1 را بررسی کنید.