Call Of Duty با این تغییر بزرگ، پوست “Evil Groot” را بازمی گردانداکتیویژن پوسته Gaia را برای بازی Call of Duty بازگرداند، چند ماه پس از اینکه مردم شکایت کردند که دیدن آن خیلی سخت است، حذف شد و مزیتی ناعادلانه در Modern Warfare III و Warzone ایجاد کرد.

به‌روزرسانی فصل 1 Reloaded پوست را با تغییر نسبتاً قابل توجهی بازمی‌گرداند. نسخه جدید Gaia بسیار کمتر از قبل شفاف است، که در تئوری باید آن را در گرماگرم نبرد آسانتر کند. ویدیوی زیر را تماشا کنید تا نگاهی اجمالی به نسخه جدید گایا داشته باشید که طرفداران او را “شرور گروت” لقب داده اند زیرا به نوعی شبیه شخصیت درخت مارول است.

پوسته گایا در نوامبر 2023 از Call of Duty حذف شد. هدف “بهبود دید” بود، اما هنوز خیلی زود است که بگوییم طرفداران نسخه به روز شده گایا را چگونه دریافت خواهند کرد. این فقط آخرین به‌روزرسانی برای پوسته گایا بود، زیرا قبلاً پس از اولین نمایش آن در Call of Duty: Modern Warfare II در سال 2022 به‌روزرسانی شده بود.

به‌روزرسانی فصل 1 Reloaded Ranked Play، یک نقشه جدید Rio برای بازی چندنفره Modern Warfare III و یک حالت ابرقهرمانی با الهام از The Boys آمازون را اضافه می‌کند. متاسفانه برای طرفداران Warzone، به روز رسانی بسیار باگ است.

می‌توانید پچ یادداشت‌های کامل Warzone و به‌روزرسانی فصل 1 MW3 Reloaded را در اینجا پیدا کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  لوگوی رسمی فیلم سوپرمن با انتشار تصویری فاش شد