Breaking Bad Cast دوباره به بهترین شکل متحد می شود

دین نوریس بازیگر سریال Breaking Bad که در سریال نقش هنک شریدر را بازی می کرد، ویدیوی فوق العاده ای از اعضای بازیگر در حال لذت بردن از یک شام خوب با هم و خواندن آهنگ به اشتراک گذاشت.

در این ویدئو که به نظر می‌رسد توسط نوریس فیلم‌برداری شده است، برایان کرانستون، بازیگر والتر وایت، در حال سرنا کردن جاناتان بنکس، بازیگر نقش مایک ارمانترات، برای فیلم «غریبه‌ای در شب» فرانک سیناترا است. کاملا دیدنی است. کرانستون آهنگ را با بوسیدن روی سر بنکس به پایان می رساند. این آهنگ به صورت زنده توسط یک نفر با پیانو در اتاق اجرا می شود.

سپس بتسی برانت (ماری شریدر) زنگ می زند: “این فقط یک مهمانی گنده خواهد بود، اینطور نیست؟” نوریس پاسخ می دهد: “و ما تازه شروع به نوشیدن کردیم.” آرون پل، بازیگر نقش جسی پینکمن نیز در این شام حضور داشت و می توان دید که به طور گسترده ای لبخند می زند.

مشخص نیست که آیا این یک ویدیوی جدید است یا اینکه قبلاً فیلمبرداری شده است. نوریس در توضیح این عکس گفت: “آنچه دنیا اکنون به آن نیاز دارد. #عشق #شکستن #خانواده”

پس از شش فصل، برکینگ بد در سال 2013 به پایان رسید. سریال پیش درآمد Better Call Saul چند سال بعد در سال 2015 عرضه شد و داستان چگونگی تبدیل شدن جیمی مک‌گیل باب اودنکرک به سائول گودمن را روایت می‌کند و این سریال همچنین حاوی فلش فورواردهایی در مورد رویدادهای پس از بریکینگ بود. . بد در سال 2019، نتفلیکس فیلم El Camino را منتشر کرد که پل را در نقش جسی در داستانی بازگرداند و توضیح داد که بعد از حوادث بریکینگ بد چه اتفاقی برای شخصیت او افتاد.

بخوانید  Palworld - چگونه دوستان را شفا و احیا کنیم

بازیگران Breaking Bad قبلاً در سی‌امین جوایز سالانه SAG در ماه فوریه دوباره گرد هم آمده‌اند و می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید. قبل از آن، برخی از بازیگران برای یک آگهی تبلیغاتی Super Bowl گرد هم آمدند.

وینس گیلیگان، خالق سریال، در حال حاضر روی یک برنامه علمی تخیلی برای Apple TV+ با بازی Better Call Saul's Rhea Seehorn کار می کند. اگر این سریال شکست بخورد، او ممکن است برای انجام کارهای بیشتری برکینگ بد بازگردد.