Battlefield 2042 و Minecraft Dungeons به پلی استیشن پلاس می آیند

با نزدیک شدن به پایان هر ماه، شاهد رونمایی از بازی های رایگان ماه آینده برای کاربران PlayStation Essential هستیم و ماه فوریه نیز از این قاعده مستثنی نیست. صبح روز 5 مارس و در جریان رویداد State of Play، بازی‌های رایگان ماه مارس برای PlayStation Plus Essential مشخص شدند. اگر بتوانید این سه بازی را در مدت زمان تعیین شده به حساب خود اضافه کنید، هر زمان که در پلی استیشن پلاس مشترک شوید، می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

سرانجام، بازی‌های جدیدی برای مشترکین PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Premium در ماه مارس معرفی شدند، از جمله Uncharted: Legacy of Thieves Collection از استودیوی Naughty Dog، Tokyo Ghostwire از استودیوی Tango Gameworks و Rainbow Six Extraction از یوبی‌سافت. انجام داد

در جریان رویداد State of Play، مشخص شد که Minecraft Dungeons و Battlefield 2042 بخشی از بازی‌های رایگان ماه مارس برای پلی‌استیشن پلاس خواهند بود.

کاربران سرویس PS Plus سونی می توانند Battlefield 2042 و Minecraft Dungeons و همچنین Code Vein را به صورت رایگان در ماه مارس تجربه کنند. بازی های مذکور از 16 مارس در دسترس خواهند بود. در ضمن اشاره می کنم که سایر مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس (کاربران پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم) نیز به بازی های مذکور دسترسی خواهند داشت.

کاربران یک گیمر، نظر شما در مورد بازی هایی که در هفته های آینده به پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد چیست؟

بخوانید  سامانه ثبت نام تلفن ثابت اینترنتی راه اندازی شد