343 صنایع دیگر بازی های Halo را نمی سازند، اما بر توسعه بیرونی نظارت خواهند کرد – گزارشگزارش جدیدی ادعا می کند که توسعه دهنده قدیمی Halo 343 Industries از «توسعه فعال» این فرنچایز کنار گذاشته شده است و بازی های جدید این سری توسط استودیوهای شخص ثالث ساخته خواهند شد. به گفته Halo Leaker، Bathrobe Spartan – که سابقه خوبی در افشای اطلاعات داخلی در مورد Halo دارد – و ترجمه شده است مترواخراج های عظیم مایکروسافت به 343 صنعت ضربه سختی وارد کرده است و تا یک سوم از نیروی کارش اخراج خواهند شد. جوزف استاتن، توسعه‌دهنده کهنه‌کار استودیو را ترک می‌کند و به انتشارات ایکس‌باکس می‌پیوندد.

سپس 343 Industries نقش پدر و مادری را برای Halo بر عهده خواهد گرفت و بر بازی‌ها و محتوای جدید نظارت می‌کند و در عین حال برای حفظ موتور بازی کار می‌کند. 2 یک مثال عالی از این موضوع است)، اما Bathrobe Spartan می گوید که DLC مبتنی بر داستان به دلیل سودآور نبودن آن تحت مدیریت 343 کنار گذاشته شد.

دنباله‌ای از Halo Infinite نیز قرار است در کنار عناوین اسپین‌آف وارد پیش‌تولید شود و ظاهراً این بازی‌ها در اختیار استودیوهای دیگر قرار می‌گیرند و با بودجه‌های کمتری ساخته می‌شوند. در حالی که Halo Infinite راه اندازی خوبی داشت، در ماه های اخیر 343 صنعت به دلیل عرضه تاخیری محتوا، پیشرفت دست و پا گیر چند نفره و باگ های متعدد مورد انتقاد قرار گرفته اند.

موضوع بحث برانگیز، 343 couch-op را لغو کرد تا بتوانند بر توسعه ویژگی‌های سرویس زنده Halo Infinite تمرکز کنند. در ماه نوامبر، 343 همچنین به سال سخت Halo Infinite اشاره کرد و قول بهبود آهنگ انتشار محتوای آن را با شروع به‌روزرسانی زمستانی داد، در حالی که گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شریک چندنفره Certain Affinity در حال کار بر روی یک حالت جدید جاه‌طلبانه برای بازی است، شروع شد. فصل 3: Echoes Within هنوز برای 7 مارس برنامه ریزی شده است و نقشه های چند نفره جدید، تفنگ Bandit و دو حالت بازی جدید را اضافه می کند.

GameSpot برای دریافت جزئیات بیشتر با مایکروسافت تماس گرفته است و پس از دریافت پاسخ، پست را به روز می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.