343 صنایع دیگر بازی های Halo را نمی سازند، اما بر توسعه بیرونی نظارت خواهند کرد – گزارش

سپس 343 Industries نقش پدر و مادری را برای Halo بر عهده خواهد گرفت و بر بازی‌ها و محتوای جدید نظارت می‌کند و در عین حال برای حفظ موتور بازی کار می‌کند. 2 یک مثال عالی از این موضوع است)، اما Bathrobe Spartan می گوید که DLC مبتنی بر داستان به دلیل سودآور نبودن آن تحت مدیریت 343 کنار گذاشته شد.

اخراج ها در صنعت 343 متاسفانه نتیجه مدیریت ضعیف استودیو و نیروی کار آن توسط افراد مسئول است.
اگر می شد از این امر اجتناب کرد، تأثیر آن بر استراتژی کم می ماند: محتوای چند نفره محور.
🧵 نخ pic.twitter.com/eB1AyaNk1O

— Spartan Bathrobe 🎧 Halo Podcast (@BathrobeSpartan) 19 ژانویه 2023

گزارش جدیدی ادعا می کند که توسعه دهنده قدیمی Halo 343 Industries از «توسعه فعال» این فرنچایز کنار گذاشته شده است و بازی های جدید این سری توسط استودیوهای شخص ثالث ساخته خواهند شد. به گفته Halo Leaker، Bathrobe Spartan – که سابقه خوبی در افشای اطلاعات داخلی در مورد Halo دارد – و ترجمه شده است مترواخراج های عظیم مایکروسافت به 343 صنعت ضربه سختی وارد کرده است و تا یک سوم از نیروی کارش اخراج خواهند شد. جوزف استاتن، توسعه‌دهنده کهنه‌کار استودیو را ترک می‌کند و به انتشارات ایکس‌باکس می‌پیوندد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.بخوانید  اسرار میکروبیوم فضانورد؛ سفرهای فضایی چه تاثیری بر سلامت انسان دارد؟