30 سالگی فارست گامپ را با این مجموعه جدید استیل بوک جشن بگیرید

باورش سخت است، اما فارست گامپ امسال سی امین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. این فیلم نمادین هنگامی که در سال 1994 اکران شد مورد استقبال گسترده قرار گرفت و برنده شش جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد و بهترین کارگردانی شد. فراتر از این پیروزی ها، توانست بیش از 70 نامزدی را نیز به خود اختصاص دهد و یکی از محبوب ترین فیلم های سی سال اخیر باقی بماند. برای جشن گرفتن تاریخ و دستاوردهای خود، Forrest Gump 30th Anniversary Steelbook (4K UHD) اکنون به طور انحصاری در Walmart برای پیش‌سفارش در دسترس است.

در حالی که این نسخه سالگرد آینده یک گزینه عالی برای طرفداران Forrest Gump است، نسخه‌های ارزان‌تر زیادی را در آمازون خواهید یافت. این شامل DVD Forrest Gump با قیمت 8 دلار، Forrest Gump Blu-ray با قیمت 9 دلار و Forrest Gump 4K با قیمت 23 دلار است.

این بدان معناست که این نسخه سالگرد اساساً یک استیل بوک و یک موسیقی متن فیلم Forrest Gump را تنها با 12 دلار به شما می‌دهد، که معامله بدی نیست. با نزدیک‌تر شدن به انتشار آن در 2 ژوئیه، انتظار می‌رود جزئیات بیشتری در مورد آنچه روی دیسک‌ها گنجانده شده است بشنوید.

بخوانید  نور RGB ممکن است به کارت گرافیک آسیب برساند

تحریریه مجله بازی یک گیمر