267 میلیون ساعت تجربه بازی میراث هاگوارتز توسط بازیکنان

Hogwarts Legacy در میان کاربران اروپایی 56 درصد بیشتر از Elden Ring دریافت کرد و در صدر فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های هفتگی بریتانیا از زمان انتشار قرار گرفت. بیشتر آمار فروش بازی به کنسول PS5 گره خورده است. نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هاگوارتز Legacy در تاریخ 15 آوریل 2023 (4 آوریل 2023) و نسخه Nintendo Switch در تاریخ 3 آگوست 2023 (26 ژوئیه 2023) در دسترس خواهند بود.

یک گیمر در نقد بازی میراث هاگوارتز امتیاز 9 از 10 را به این بازی داده است.محمد حسین جعفریان در بخشی از نقد خود برای این بازی می نویسد:پس از گذراندن 10 ساعت از وقت آزاد خود به بازی میراث هاگوارتز، احتمالاً بیش از گذشته به این دنیای فانتزی علاقه مند خواهید شد. این نشان می دهد که تیم سازنده شایسته تقدیر هستند.»

در پایان نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

مراسم انتخاب گروهی در مدرسه هاگوارتز در بازی میراث هاگوارتز

دیوید حداد، رئیس کمپانی برادران وارنر. گیمز در مصاحبه ای با Variety گفت: ما از کیفیت این بازی بسیار راضی هستیم و منتظر آینده ای روشن برای آن هستیم.

طبق اطلاعیه دپارتمان بازی های برادران وارنر، از زمان انتشار بازی میراث هاگوارتز، گیمرها بیش از 267 میلیون ساعت را صرف بازی کرده اند. برادران وارنر. وارنر از استقبال طرفداران به بازی میراث هاگوارتز ابراز رضایت کرد و این نتایج را بسیار راضی کننده توصیف کرد.

آمار مربوط به مدت زمان تجربه بازی میراث هاگوارتز توسط کاربران منتشر شده است که سازندگان از استقبال طرفداران این بازی رضایت کامل دارند.

بخوانید  به‌روزرسانی هفتگی آنلاین GTA: حالت سخت مأموریت اول دوز جدید و مشاغل جدید سری انجمن