1 سال Hulu را فقط با 24 دلار در این جمعه سیاه دریافت کنید

Hulu تنها سرویس پخش در فروش برای جمعه سیاه نیست. می‌توانید یک سال کامل Peacock Premium را با ۱۲ دلار و سه ماه HBO Max را با ۶ دلار دریافت کنید.

از این به بعد، هولو یک سال از سرویس پخش تبلیغاتی خود را تنها با 24 دلار ارائه می دهد. این فقط 2 دلار در ماه است، در مقابل قیمت معمولی 8 دلار در ماه (یا کل 96 دلار برای 12 ماه) با قیمت استاندارد. این پیشنهاد فقط تا دوشنبه 28 نوامبر موجود است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این پیشنهاد برای تمامی مشترکین جدید و قدیمی معتبر است. مشترکین موجود مستثنی هستند – اگرچه از نظر تئوری می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید اگر واقعاً معامله را می خواهید. هنگامی که 12 ماه شما تخفیف داده می شود، اشتراک شما به نرخ استاندارد 8 دلار در ماه کاهش می یابد، مگر اینکه اشتراک خود را از قبل لغو کنید. Hulu همچنین یک ردیف بدون آگهی (15 دلار در ماه)، Hulu با تلویزیون زنده (70 دلار در ماه) و بسته‌هایی از جمله Hulu، Disney+، و ESPN+ ارائه می‌کند، اما آنها بخشی از این ویژه نیستند. اگر قبلاً مشترک Disney+ یا ESPN+ هستید، واجد شرایط این پیشنهاد هستید.

24 دلار برای یک سال Hulu با پشتیبانی از تبلیغات، بهترین معامله ای است که در طول سال برای سرویس استریم دیده ایم و قیمت بسیار خوبی برای دسترسی به مجموعه ای از برنامه های تلویزیونی و فیلم های آن است، نه به همه محتوای جدیدی که اضافه می شود. 12 ماه آینده موارد اخیر شامل خوش آمدید به Chippendales با بازی کومیل نانجیانی و کل فرنچایز فیلم ترسناک Saw است.

بخوانید  Call Of Duty: MW3 Zombies – چگونه بر Gorm'gant Worm Boss شکست دهیم

تحریریه مجله بازی یک گیمر