گردهم‌آیی کاراکترها در پوستر فیلم Rebel Moon


شبکه نتفلیکس پوستر جدیدی از فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire به کارگردانی زک اسنایدر را منتشر کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه نتفلیکس پوستر جدیدی از فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire (ماه سرکش: بخش اول – فرزند آتش) به کارگردانی زک اسنایدر را منتشر کرده است. این پوستر سوفیا بوتلا، بازیگر نقش کورا را در مرکز تصویر و چارلی هونام، جایمن هانسو و بازیگرهای دیگر را در حاشیه نشان می‌دهد. بخش اول فیلم ماه سرکش در تاریخ ۱ دی (۲۲ دسامبر) از نتفلیکس به نمایش در می‌آید.

پوستر فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire به کارگردانی زک اسنایدر

در خلاصه داستان فیلم Rebel Moon: Part One آمده است: «وقتی یک مستعمره آرام و صلح‌طلب در لبه کهکشان خود را در معرض تهدید ارتش ظالم بلیساریوس می‌بیند، یک زن جوان با گذشته‌ای مبهم برای یافتن جنگجویان تازه عازم سیاره‌های همسایه می‌شود تا از آن‌ها بخواهد که جامعه او را در حفظ موضع خود یاری کنند.» زک اسنایدر اخیرا اعلام کرد که فیلم‌های ماه سرکش و Army of the Dead (ارتش مردگان) در یک جهان مشترک جریان دارند.

زک اسنایدر نه‌تنها سکان هدایت هر دو بخش فیلم Rebel Moon را در دست داشت، بلکه درکنار شی هتن، نویسنده فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) و کرت جانستاد، نویسنده فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، فیلم‌نامه‌ آن را براساس داستانی از خود و کرت جانستد به رشته تحریر در آورد. ماه سرکش یکی از آثاری است که به موجب قرارداد «نخستین نگاه» بین شبکه‌ نتفلیکس و شرکت استون کواری پروداکشنز متعلق به زک اسنایدر تولید شده است.

بخوانید  18 کشف شگفت انگیز درباره مغز در سال 2023

سوفیا بوتلا، بازیگر فیلم Star Trek Beyond (فراتر از پیشتازان فضا) نقش اصلی فیلم ماه سرکش را ایفا می‌کند و چارلی هونام، جایمن هانسو، بائه دونا، ری فیشر، جنا مالون، استاز نیر، ای دافی، شارلوت مگی، اسکای یانگ، روپرت فرند، استوارت مارتین، کری الویس، کوری استول و میخیل هایسمان از دیگر بازیگران این فیلم به‌شمار می‌آیند. نتفلیکس تریلر جدیدی از فیلم Rebel Moon: Part One – A Child of Fire را در انتهای هفته جاری پخش می‌کند.