پوستر Ant-Man Quantumania در حال حاضر منتشر شد، تریلر امشب

چند ماه پیش تریلر دیگری از این فیلم منتشر شد. پوستر جدید – که می توانید در زیر مشاهده کنید – Ant-Man، Wasp و Cassie Lang را نشان می دهد که همگی لباسی شبیه کانگ جاناتان میجرز در پس زمینه ظاهر شده اند. برچسب پوستر با اشاره به «انتقام‌جویان: سلسله کانگ»، که MCU با طلوع فاز 5 به سمت آن می‌رود، «شاهد آغاز یک سلسله جدید» است.

بر اساس اطلاعاتی که تاکنون اعلام شده است، این فیلم بر خلاف سایر پیشنهادات اخیر MCU، پیوندهای قابل توجهی با بقیه فرنچایز خواهد داشت. کانگ فاتح اولین بار در سری لوکی معرفی شد و در اولین تریلر کوانتومانیا نقش برجسته ای داشت. و از آنجایی که او بد اصلی در این مجموعه بعدی از داستان‌های MCU است، می‌توانید شرط ببندید که این فیلم پایه‌های زیادی را برای دو سال آینده از خط داستانی کلی MCU ایجاد می‌کند. (دوباره، ما فکر می‌کردیم که این مورد در مورد فیلم‌های اخیر مرد عنکبوتی و دکتر استرنج نیز صادق باشد.)

Marvel امروز Ant-Man and the Wasp: Quantumania را با انتشار یک پوستر جدید به همراه اعلامیه ای مبنی بر پخش تریلر جدید امشب در مسابقات قهرمانی ملی کالج فوتبال در ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت شرقی در ESPN آغاز می کند. . سومین فیلم Ant-Man قرار است در تاریخ 17 فوریه اکران شود.

آنهایی که به دنبال اکران فیلم در 17 فوریه هستند می‌توانند به تماشای Ant-Man، Captain America: Civil War، Avengers: Infinity War، و Ant-Man & the Wasp (هم‌زمان اتفاق می‌افتند) و Avengers: Endgame بپردازند. فیلم کامل و پیش نمایش فاز 5 ما نکات بیشتری دارد.

بخوانید  کارگردان خلاق Star Wars Outlaws طول بازی را فاش می کند

بازی امشب همچنین اولین پروژه جدید جان ویلیامز، ترانه سرای پرکار و افسانه ای – یک تم اصلی برای مسابقات قهرمانی ملی فوتبال کالج پلی آف است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر