پایان مراحل تولید انیمیشن مرد عنکبوتی ۲

شامیک مور مانند مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، ژاک جانسون همانطور که پیتر بی پارکر، عیسی راعی به عنوان زن عنکبوتی،نیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی به عنوان مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مانند اسپات، برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام از جمله صداپیشه هایی که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بازی می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود؛ جایی که یک تیم عنکبوتیان تلاش می کند تا از جهان محافظت کند.اما وقتی قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید با هم درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در برابر دیگر عنکبوتیان می بیند و باید معنای آن را دوباره تعریف کند: یک قهرمان باشد تا عزیزانش را نجات دهد.

سونی پیکچرز سخت در حال کار بر روی دنباله مرد عنکبوتی: به سوی دنیای عنکبوتی برنده اسکار بوده است و هیجان طرفداران به اوج خود رسیده است. با توجه به اینکه زمان زیادی تا انتشار Spider-Man 2 باقی نمانده است، طرفداران منتظر نظرات رسانه های مختلف هستند. با این حال ظاهرا ساخت این دنباله هنوز و در حال حاضر تمام نشده است جاستین کی تامپسونکارگردان فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse در توییتر از پایان تولید آن خبر داد.

بخوانید  این New Souls مانند دنیای آفتابی و دلپذیرش متمایز است

خواکیم دوس سانتوس، قدرت های کمپ و جاستین کی تامپسون فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را کارگردانی کرد. فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلمنامه را نوشتند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد، کریستینا استاینبرگ و آلونزو رووالکابا به عنوان تهیه کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود از آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این انیمیشن یاد شده است. فیلم مورد انتظار Spider-Man: Into the Spider-Verse در تاریخ 12 ژوئن در ایالات متحده اکران می شود.

جاستین کی تامپسون، کارگردان فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse، پایان تولید این انیمیشن مورد انتظار را اعلام کرد.