طبق گزارش ها، قسمت 7 The Last Of Us در برخی مناطق سانسور شده است

OSN+ قبلا به دلیل ویرایش صحنه های عاشقانه همجنس گرایان از How To Get Away With Murder و House of the Dragon مورد انتقاد قرار گرفته بود. همانطور که دیگران اشاره کردند، این نمونه جدید سانسور تا حدی عجیب بود زیرا قسمت قبلی The Last of Us، “Long Long Time” ظاهراً اصلاً در OSN+ ویرایش نشده بود. این قسمت تقریباً به طور انحصاری بر روی عاشقانه همجنس گرایان بین بیل (نیک آفرمن) و فرانک (موری بارتلت) متمرکز بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.در یک ویدیوی پشت صحنه (آن را در بالا تماشا کنید)، نویسنده نیل دراکمن گفت که بوسه بین الی و رایلی یک لحظه کلیدی داستان سرایی بود. دراکمن در مورد هرج و مرج و غم و اندوهی که بلافاصله پس از اولین بوسه آنها رخ می دهد، می گوید: “الی اولین عشق را تجربه می کند. اول بوسه. و سپس آن را از او می گیریم.”

طبق گزارش ها، قسمت آخر سریال The Last of Us شبکه HBO برای برخی از مخاطبان سریال سانسور شد، تصمیمی که هنوز توسط دست اندرکاران این سریال توضیح داده نشده است. این پست حاوی اسپویلرهای اصلی The Last of Us است.

می توانید نسخه های HBO Max در مقابل OSN+ صحنه بوسیدن الی/رایلی را که توسط بینندگان در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، در زیر مشاهده کنید. GameSpot برای دریافت جزئیات بیشتر با HBO تماس گرفته است.

در مورد سری بازی های The Last of Us، Naughty Dog در حال توسعه یک بازی چند نفره Last of Us است و انتظار می رود جزئیات بیشتری در سال جاری منتشر شود. فراتر از آن، Naughty Dog گفته است که ممکن است The Last of Us: Part III را نسازد، اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

قسمت 8 سریال The Last of Us یکشنبه 5 مارس پخش می شود و اپیزود دیگری در 12 مارس منتشر می شود تا فصل 1 به پایان برسد. از جمله موارد دیگر، قسمت 8 شخصیت جدیدی را با بازی تروی بیکر، بازیگری که جوئل را در بازی های ویدیویی به تصویر کشیده است، معرفی می کند. .

قسمت 7 The Last of Us با عنوان Left Behind، اقتباسی از بسط بازی به همین نام است و داستان الی (بلا رمزی) و رایلی (Storm Reid) را قبل از اتفاقات نمایش اصلی دنبال می کند. این یک اپیزود قوی دیگر بود که به بوسه بین الی و رایلی ختم شد. با این حال، بینندگان در برخی مناطق ظاهراً این بوسه را ندیده اند. گزارش‌ها در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهند که این بوسه برای شریک پخش محلی سریال، OSN+، در منطقه MNEA ویرایش شده است.

The Last of Us دارای تعداد بیننده قابل توجهی برای HBO است، بنابراین جای تعجب نیست که این شبکه اعلام کرد که سریال برای فصل دوم تمدید شده است. فصل 1 رویدادهای اولین بازی Last of Us را پوشش می دهد، با شایعاتی مبنی بر اینکه فصل دوم داستان The Last of Us: Part II را دنبال می کند و شخصیت های جدیدی از جمله ابی را معرفی می کند.

بخوانید  بازی A Plague Tale: Requiem | موش‌ها و آدم‌ها