شخصی ChatGPT را داخل یک سگ رباتی قرار داد که پایان بدی ندارد

البته موضوع فقط نصب ChatGPT در ربات و گرفتن نتایج فوری نیست. همانطور که در این ویدئو مشاهده می شود، سانتیاگو و تیم مجبور شدند شرایط و روال خاصی ایجاد کنند تا ChatGPT به درستی در Spot کار کند. نتایج نهایی چشمگیر است، زیرا Spot در ترکیب با تبدیل متن به گفتار Google، می‌تواند بازخورد ارزشمندی ارائه دهد و می‌تواند فرمان‌ها را بپذیرد و اطلاعات مربوطه را برای تیم در پیاده‌روی‌های روزانه‌شان ارائه دهد.

در حال حاضر، هوش مصنوعی در زمینه های مختلف پای خود را پیدا کرده است. از طرف فیلم، جو روسو، کارگردان مشترک Avengers Endgame اخیراً در مورد راه‌های بالقوه‌ای صحبت کرد که هوش مصنوعی می‌تواند به فیلمسازان کمک کند و احتمالاً به جایی برسد که آنها بتوانند فیلم بلند خود را کارگردانی کنند.

بخوانید  یوجی ناکا دوباره به دلیل تجارت داخلی دستگیر شد - گزارش

این هوش مصنوعی است که پیش پا افتاده ترین وظایف در علم را بر عهده می گیرد، اگرچه بسیاری از این بیم دارند که استفاده از هوش مصنوعی در زمینه هایی مانند آثار هنری، انسان ها را از کار بیکار کند. هوش مصنوعی مانند Diffusion و Midjourney متهم به سرقت از هنرمندان شده اندو چندین کشور در حال حاضر مشغول ایجاد مقررات جدید برای تنظیم استفاده از این فناوری هستند.

این ربات ها هر روز ماموریت های خودکار انجام می دهند.
هر ماموریت از فایل های پیکربندی استفاده می کند که چندین کیلومتر طول دارند و درک آن دشوار است. فقط تکنسین ها می توانند آنها را مدیریت کنند.
در پایان هر ماموریت، ربات ها حجم زیادی از داده ها را ضبط می کنند. هیچ راه آسانی برای پرس و جوی همه اینها در صورت تقاضا وجود ندارد.

– سانتیاگو (@svpino) 25 آوریل 2023