سری جدید Walking Dead با بودجه کلانی ساخته شده است


به نظر می رسد The Walking Dead: The Ones Who Live با بودجه بسیار بیشتری نسبت به نمایش های قبلی Walking Dead ساخته شده است.

The Walking Dead: The Ones Who Live از AMC در 25 فوریه 2024 عرضه می شود که سومین و احتمالاً مورد انتظارترین اسپین آف مجموعه Walking Dead است. این سریال پسا آخرالزمانی فقط شخصیت های محبوب Rick Grimes و Michonne را نشان نمی دهد. اندرو لینکلن و دانای گوریرا اما ظاهراً با بودجه بسیار بالاتری نسبت به سریال های قبلی این مجموعه ساخته شده است.

رسانه Screenrant گزارش داد که کل بودجه تولید TWD: The Ones Who Live 82 میلیون دلار بوده است. فصل اول این برنامه دارای 6 قسمت می باشد. بدین ترتیب به طور متوسط ​​13.7 میلیون دلار به تولید هر قسمت اختصاص می یابد که نشان دهنده بالاترین بودجه در بین سریال هاست. برای مقایسه، هر قسمت از شهر مرده با بودجه 12 میلیون دلاری و هر قسمت از سریال اصلی با بودجه ای کمتر از 3 میلیون دلار ساخته شده است. این افزایش احتمالاً به دلیل افزایش هزینه های تولید و دستمزد بازیگران است.

در خلاصه داستان سریال 6 قسمتی The Walking Dead: The Ones Who Live می خوانیم: «این سریال داستان عشقی حماسی از دو شخصیت را ارائه می دهد که توسط دنیایی تغییر یافته دگرگون شده اند. بعد فاصله و قدرت شکست ناپذیر آنها را از یکدیگر دور می کرد. ریک و میشون وارد دنیایی می شوند که بر پایه جنگ علیه مردگان و در نهایت جنگ علیه زنده ها بنا شده است. آیا آنها می توانند خود را در مکان و موقعیت متفاوتی بیابند؟ »

بخوانید  گزارش حاکی از فرهنگ بحرانی در Ubisoft Paris، از جمله روزهای 13 ساعته است

این سریال اسپین آف از The Walking Dead با بازی اندرو لینکلن و دانا گوریرا بر اساس کتاب کمیکی به همین نام ساخته شده است. رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شد رابرت کرکمن، اسکات ام گیمپل، گرگ نیکترو، دیوید آلپرت، شرکت جوزفآ، گیل آن هرد، دنیس هاث و آنجلا کانگ به عنوان تهیه کننده اجرایی و اسکات ام گیمپل به عنوان گرداننده، تهیه کننده و نویسنده این سریال و Danai Gurira یکی از نویسندگان و خالقان این پروژه است.

دانلود ویدیو آپارات