رویداد متقاطع Lost Ark’s Wild Witcher از 18 ژانویه آغاز می شودآمازون اعلام کرد، رویداد متقاطع جاه‌طلبانه Lost Ark در تاریخ 18 ژانویه پخش می‌شود و تا 22 فوریه ادامه دارد و با خود تلاش‌های داستانی جدید، لوازم آرایشی با مضمون Witcher و یک Twitch Drop با زمان محدود برای MMORPG رایگان بازی محبوب را به همراه دارد. .

ما قبلاً جزئیات کمی در مورد کراس اوور می‌دانستیم، که گرالت و همراهانش ینفر، تریس، قاصدک و سیری را می‌بیند که به آرکزیا سفر می‌کنند تا اسرار اطراف یک گرداب بین‌بعدی را کشف کنند. اما اکنون آمازون جزئیات دقیق تری را از طریق a منتشر کرده است پست وبلاگ در مورد جوایزی که بازیکنان می توانند با شرکت در رویداد کسب کنند.

در حال پخش: Lost Ark: The Witcher Crossover Event

در این کراس اوور بازیکنان به جزیره جدید White Wolf Haven سفر خواهند کرد تا داستان Witcher را آغاز کنند. جوایز مختلف با مضمون ویچر مانند آهنگ‌های جدید جوک‌باکس، بازی با ورق با شخصیت‌های ویچر، ساختار Stronghold، شکلک‌ها، برچسب‌ها و یک عنوان برای پخش در سری داستان‌ها و ماموریت‌های روزانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

البته، بسیاری از لوازم آرایشی جدید و چشم نواز Witcher، مانند پوست اسلحه، مدل مو و لوازم آرایشی که شخصیت های شما را شبیه Geralt یا Ciri می کند، فقط با پول واقعی از طریق فروشگاه در دسترس خواهند بود. در بازی Lost Ark. با این حال، یک Twitch Drop up رایگان برای چنگ زدن وجود دارد که پوسته هایی با مضمون ویچر را به Mokokos شایان ستایش بازی اهدا می کند. Twitch Drop پس از انتشار به روز رسانی در دسترس خواهد بود و می توان با تماشای استریم های سازنده محتوای خاص ادعا کرد. Lost Ark. در Twitch برای مدت نامحدود.

در حالی که رویداد Witcher قرعه کشی اصلی به روز رسانی ژانویه است، بهبودهای دیگری در کیفیت زندگی Lost Ark در کنار آن وجود دارد. آمازون به‌روزرسانی‌ها و وظایف Una، پیشرفت‌های انجمن و موارد دیگر را تشریح کرد. ماه گذشته، آمازون نقشه راه محتوایی برای Lost Ark برای چهار ماه اول سال 2023 منتشر کرد که نشان داد کلاس Artist جدید بازی در ماه آوریل (با برخی تغییرات بومی‌سازی) وارد خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.