راهنمای کشاورزی هونکای استار ریل استلار

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

کشاورزی یشم ستاره ای در ریل ستاره هنکای بلیط شما برای رفتن به شخصیت ها و سلاح های بیشتر است و شما حتی مجبور نیستید برای آن هزینه کنید. در حالی که برخی از روش‌های بدست آوردن Stellar Jade محدود هستند – برای مثال، انجام ماموریت‌ها یا انجام اهداف خاص – برخی دیگر تکرار می‌شوند و به شما مقادیر قابل توجهی از کریستال‌های فضایی را پاداش می‌دهند.

در حال پخش: Honkai: Star Rail Fighting Game

Stellar Jade در Honkai Star Rail برای چه استفاده می شود؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

مجموعه ای از آزمون های استعداد با هر بنر شخصیت جدید در دسترس قرار می گیرد. این‌ها نبردهای آزمایشی هستند که برای نشان دادن عملکرد یک شخصیت در نبرد طراحی شده‌اند و شما می‌توانید با تکمیل آزمایش شخصیت‌های 5 ستاره، 20 یشم ستاره‌ای دریافت کنید.

رتبه افتخار بی نام خود را افزایش دهید

در سطوح 25 و 35، همچنین می‌توانید هر کدام 800 یشم ستاره‌ای را از بخش «اراده راهپیمایی» در سفرنامه درخواست کنید.

این جوایز دائمی هستند، بنابراین عجله ای برای ارتقاء سطح وجود ندارد.
این جوایز دائمی هستند، بنابراین عجله ای برای ارتقاء سطح وجود ندارد.

کارت اکسپرس تامین را خریداری کنید

اینها با تکالیف روزانه یکی نیستند. این ماموریت‌ها به شما با مواد کاراکتر پاداش می‌دهند، اما Jade نه.

تست های استعداد شخصیت را کامل کنید

هنگامی که در Jarilo-VI به دنیای زیرین رسیدید و تلاش Trailblazer “Hide and Seek” را کامل کردید، قفل ویژگی آموزش روزانه را باز می کنید. Daily Workout هر روز مجموعه کوچکی از کارها را به شما ارائه می دهد – از این رو نام آن است – و تکمیل این کارها تعداد مجموعه ای از امتیازات آموزشی را برای شما به ارمغان می آورد. دستیابی به نقاط عطف برای شما جوایزی از جمله Stellar Jade به همراه دارد و می توانید از این طریق هر روز 45 Stellar Jade دریافت کنید.

بخوانید  انتشار تریلر جدید فیلم پینوکیو دیزنی با بازی تام هنکس

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

Nameless Honor گذرنامه نبرد Honkai Star Rail است و اگر نسخه پولی آن را داشته باشید، پس از رسیدن به پایان، 680 Stellar Jade کسب می کنید. این کارآمدترین روش نیست، اما کار می کند.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

هر جهان Honkai Star Rail واحد پول و حداقل یک فروشگاه دارد که می توانید آن را در آن خرج کنید. این فروشگاه ها انواع فیگورها و مواد مخروطی نور را به فروش می رسانند و شما می توانید پس از صرف مقداری پول، استلار جید را درخواست کنید.

جهان شبیه سازی شده هرتا را پاک کنید

استفاده دیگری از Stellar Jade وجود ندارد، اما از آنجایی که مقدار Jade که می توانید به صورت رایگان در هر به روز رسانی دریافت کنید محدود است، قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را برای کدام بنر هزینه کنید، به دقت فکر کنید.

چگونه می توان جید ستاره ای را در ریل ستاره هنکای دریافت کرد

در مجموع، از نسخه راه اندازی، می توانید تا 3000 استلار جید از این طریق کسب کنید.

اهداف عملیات توجیهی را کامل کنید

حتماً هرتا را به طور مرتب بررسی کنید و چالش‌های جدید را در جهان شبیه‌سازی شده تکمیل کنید تا برکات جدیدی را در شبیه‌سازی باز کنید. هر بار که به یک Blessing Tier جدید باز شده برسید، 80 یشم ستاره ای کسب می کنید.

اتاق فراموش شده را به چالش بکشید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.