تیرانداز تاریخ جایگزین قلب اتمی طلایی شدMundfish توسعه دهنده Atomic Heart اعلام کرده است که این بازی قبل از تاریخ انتشار 21 فوریه طلایی شده است.

در توییتر، حساب رسمی Mundfish اعلام کرد که بازی طلایی شده است. در ادامه، این توییت از شرکای توسعه و انتشار بازی و مخاطبان تشکر کرد. در آن نوشته شده بود: “از شرکای ما و همه کسانی که در این پروژه هیجان انگیز مشارکت داشتند متشکرم! و اول از همه، از همه شما تشکر می کنیم که همراه ما هستید و از Atomic Heart حمایت می کنید.” Atomic Heart قرار بود در پاییز سال گذشته اکران شود، اما به تاریخ فعلی فوریه آن به تعویق افتاد.

در حال پخش: 10 دقیقه بازی با قلب اتمی و پیش نمایش پازل

Atomic Heart یک تیراندازی شبیه به Bioshock است که در جهان جایگزینی از اتحاد جماهیر شوروی اتفاق می‌افتد، جایی که این کشور روبات‌های کارگر و نمونه اولیه اینترنت را در سال 1955 توسعه داد. این موسیقی متنی از آهنگساز Doom، میک گوردون، دارد. بازیکنان نقش سرگرد Necheav، با نام مستعار Agent P3، یک مامور ویژه شوروی را بر عهده خواهند گرفت که برای بررسی یک حادثه در یکی از مراکز تحقیقاتی اتحاد جماهیر شوروی فرستاده شده است. بازیکنان از قدرت‌های ویژه و انواع سلاح‌های گرم و سلاح‌های غوغا برای مبارزه با یک مدینه فاضله در حال زوال استفاده خواهند کرد.

Atomic Heart در تاریخ 21 فوریه 2023 برای Xbox One، Xbox Series X|S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. همچنین در همان روز روی Game Pass نیز در دسترس خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.