تغییر تاریخ اکران فیلم کمدی جدید جان کرازینسکی و رایان رینولدز


پارامونت از تغییر تاریخ اکران فیلم IF به کارگردانی جان کرازینسکی و با بازی رایان رینولدز و امیلی بلانت خبر داده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم IF تغییر کرده است. پارامونت پیکچرز اعلام کرد که این فیلم کمدی فانتزی دیگر قرار نیست در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود و حالا این فیلم یک هفته زودتر اکران خواهد شد. فیلم IF اکنون برای اکران ۱۷ می ۲۰۲۴ (۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. جان کرازینسکی پیش از این گفته بود که ایده ساخت فیلم را براساس دوران کودکی خود و تجسم افراد خیالی خلق کرده و سال‌ها ایده ساخت چنین فیلمی را در ذهن داشته است. 

این فیلم کمدی فانتزی داستان یک دختری جوان با بازی کایلی فلمینگ را دنبال می‌کند که می‌داند در حال پشت سر گذاشتن یک تجربه پر دردسر است و پس از آن شروع به مشاهده دوستان خیالی همه افراد می‌کند که پس از بزرگ شدن دوستان واقعی خود رها شده‌اند. این فیلم می‌خواهد نشان دهد که این دختر با این قدرت چه کاری می‌تواند انجام دهد. فیلم IF  با الهام از آثاری چون فیلم ET و فیلم Willy Wonka and the Chocolate Factory ساخته شده است.

رایان رینولدز، جان کرازینسکی، کایلی فلمینگ، استیو کارل، فیبی والر بریج، فیونا شاو، آلن کیم، بابی موینیهان، مت دیمون، امیلی بلانت، جان استوارت، سم راکول، مایا رودولف، سباستین مانسیکالو، کریستوفر ملونی، آکوافینا، ریچارد جنکینز و لوئیس گوست جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم If حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر بازی، کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم IF را نیز بر عهده دارد. جان کرازینسکی پیش از این هر دو قسمت فیلم A Quiet Place را کارگردانی کرده بود و در سومین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک فیلم کمدی رفته است.

بخوانید  این مانیتور ایسر را فقط با 80 دلار تهیه کنید