تبریک Destiny 2 از چند جهت بهبود یافته است

واضح است که تقدیرنامه ها هنوز برای تحقق هدف خود به کار بیشتری نیاز دارند. همانطور که می‌دانید، پیاده‌سازی اولیه آنها باعث شد بازیکنان عادت‌های بدی را در خود ایجاد کنند و به طور کامل هر حسی را در پشت آنها تضعیف کرد، اما این تغییرات حداقل قدمی در مسیر درست به نظر می‌رسد.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

تجلیل یک عنصر جدید بالقوه هیجان‌انگیز در دوران Lightfall در Destiny 2 بود، زیرا قرار بود راهی برای شناسایی سایر بازیکنانی باشد که ممکن است مفید باشند یا به‌طور دیگری به یک تجربه مثبت کمک کرده باشند. با این حال، واقعیت نحوه عملکرد سیستم، یکی از مواردی است که بازیکنان بدون توجه به هرزنامه‌های خود هرزنامه می‌فرستند، تا حدی به دلیل ارتباط آنها با سیستم‌های پیشرفت. Bungie قبلاً تغییراتی را در نحوه محاسبه ستایش‌ها در رتبه‌های نگهبان ایجاد کرده است، اما تغییرات بیشتری نیز در راه است.

تعداد ستایش‌هایی که در هر فصل دریافت می‌کنید بازنشانی می‌شود، در حالی که تنها درصدی از امتیاز تقدیر شما فصل به فصل از بین می‌رود. تفکیک تقدیر شما (یعنی تفکیک بین دسته‌های مختلف ستایش‌هایی که دریافت می‌کنید) از فصلی به فصل دیگر همراه با امتیاز شما پیگیری می‌شود.

بخوانید  جف گراب: Star Wars Jedi: Survivor در مارس ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

بانجی توضیح داد: «ما در حال تعدیل برخی از ارزش‌ها هستیم تا بازیکنان فعال بتوانند در مورد اینکه چه کسی را می‌خواهند یا نمی‌خواهند ستایش کنند و نگران نباشند که چقدر آنها را از اهدافشان باز می‌دارند، تعدیل می‌کنیم.» . .

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.