این SSD 1 ترابایتی سامسونگ را برای PS5 با قیمت 75 دلار دریافت کنید

اگر فضای خالی PS5 شما تمام می شود – پر کردن درایو به طرز شگفت انگیزی آسان است – ممکن است به فکر تهیه یک SSD داخلی باشید. می‌توانید به سرعت یک SSD سازگار نصب کنید و از مشکل مزاحم حذف و بارگیری مجدد بازی‌ها اجتناب کنید. در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد ستاره وجود دارد Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD در آمازون. تو می توانی فقط 100 دلار یک مدل آماده برای PS5 با هیت سینک که قبلاً به آن وصل شده است بگیرید (پایین ترین قیمت تا کنون).

PS5 به یک SSD نسبتاً سطح بالا با سرعت‌های بالا نیاز دارد و SSD سامسونگ 980 Pro M.2 NVMe همه جعبه‌های مناسب را مشخص می‌کند. هنگامی که به درستی نصب شود، سرعتی را تجربه خواهید کرد که تقریباً از SSD داخلی کنسول قابل تشخیص نیست. و از آنجایی که توسط سامسونگ ساخته شده است، می‌دانید که درایو قابل اعتمادی دریافت می‌کنید که برای دوام ساخته شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

متناوبا، شما می توانید بدون هیت سینک تنها با 75 دلار گیر کنید (همچنین پایین ترین قیمت تا کنون). اگر این نسخه را انتخاب کنید، برای استفاده از آن در PS5 باید یک هیت سینک نصب کنید، اما می توانید خرید ارزان در آمازون. شما می توانید SSD را فقط با 110 دلار بگیرید. از آنجایی که PS5 در واقع تنها 667 گیگابایت فضای قابل استفاده دارد، با نصب 1 ترابایت 980 Pro، فضای ذخیره سازی خود را بیش از دو برابر می کنید.