آمازون معاملات بسیار خوبی در زمینه کیبوردهای بازی دارد

اگر می‌خواهید چیزی را که از نظر فنی برای بازی طراحی نشده است، خارج کنید، صفحه کلید مکانیکی با مشخصات بالا ALT را در 65% رها کنید 169 دلار (به جای 250 دلار). ممکن است محبوبیت همه موارد فوق را نداشته باشد، اما با سوئیچ های قابل تعویض گرم، ماکروهای قابل برنامه ریزی، قاب آلومینیومی بادوام و سوئیچ های خطی با امتیاز 70 میلیون کلیک، به خوبی با رقبا مقایسه می شود. صفحه کلیدهای Drop ALT هستند بسیار هم شیک

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دیگر کاهش قیمت قابل توجه شامل حق بیمه است صفحه‌کلید مکانیکی RGB بی‌سیم Corsair K100 Air برای 230 دلار (به جای 280 دلار)، Razer Black Widow V3 برای 98 دلار (به جای 140 دلار)، و Asus ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe 130 دلار (به جای 170 دلار). به علاوه، یکی از کیبوردهای بازی رده بالای مورد علاقه ما، SteelSeries Apex Proبا تخفیف 50 دلاری موجود است

Corsair، Razer، Asus، SteelSeries و دیگر نام های بزرگ در جدیدترین مجموعه تخفیف های آمازون گنجانده شده اند. با این حال، آن است صفحه کلید بازی مکانیکی Logitech G Pro شاید فریبنده ترین باشد. معمولاً به قیمت 130 دلار فروخته می شود، می توانید آن را فقط با 60 دلار تحویل بگیرید. بهترین از همه، این است که در طراحی خیره کننده League of Legends، با شاسی آبی روشن و لهجه های طلایی در سراسر صفحه پیچیده شده است.

بخوانید  امکان بازسازی Persona 3 توسط Atlus

صفحه کلیدهای بازی باکیفیت ارزان نیستند، اما در حال حاضر تخفیف های وسوسه انگیزی را در آمازون خواهید دید. چه به دنبال یک ردپای کوچک 65 درصدی باشید یا چیزی با تمام زنگ ها و سوت ها، مطمئنا چیزی وجود دارد که توجه شما را جلب کند. برخی از بهترین کیبوردهای بازی سال 2023 در این خلاصه ارائه شده‌اند، بنابراین فرصتی عالی برای ارتقای تنظیمات خود است.