Zelda: Tears Of The Kingdom – How To Get Zelda’s Golden Horse


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Golden Horse می تواند از ابتدای ماجراجویی مال شما باشد. این موجود باشکوه که قبلا متعلق به زلدا بود، آمار باورنکردنی دارد. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما برای یافتن اسب طلایی Zelda در Zelda: Tears of the Kingdom است.

چگونه اسب طلایی زلدا را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بدست آوریم

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Golden Horse بخشی از یک زنجیره طولانی ماموریت‌ها است که پن و روزنامه Lucky Clover Gazette را شامل می‌شود. خوشبختانه، برای دریافت پاداش خود فقط باید یک بازی انجام دهید. همچنین می توانید به نقشه زیر مراجعه کنید تا ببینید این همه تلاش شما را به کجا می برد:

نقشه نقاط دیدنی اسب طلایی زلدا
نقشه نقاط دیدنی اسب طلایی زلدا

The Lucky Clover Gazette: مشاهدات بالقوه شاهزاده خانم

کل تجارت در روزنامه Lucky Clover شروع می شود. اساساً، اگر پیشرفت پیشنهادی سناریو را دنبال کنید، به سمت شمال غربی به منطقه هبرا می روید. با نزدیک شدن به روستای ریتو، ملک را خواهید دید. مختصات عبارتند از -3231، 1770، 0119.

با پن و تریسی صحبت کنید و ماجراجویی جانبی Potential Princess Sightings را دریافت خواهید کرد. این امر مستلزم آن است که به تمام اصطبل های دنیای بازی سر بزنید.خوشبختانه اسب طلایی فقط از ما می خواهد که به یکی از آنها برویم: Snowfield Stable.

شروع بالقوه تلاش شاهزاده خانم
شروع بالقوه تلاش شاهزاده خانم

اصطبل اسنوفیلد: اسب طلایی زلدا

اصطبل اسنوفیلد در شمال شرقی هبرا قرار دارد. مطمئن شوید که وسایل یا مواد غذایی مقاوم در برابر سرما داشته باشید زیرا دما در حال انجماد است. مختصات: -1634, 2576, 0233.

بخوانید  لگو مجموعه‌های روز جنگ ستارگان، از جمله کیت جدید سری Ultimate Collector را معرفی می‌کند

هنگامی که به آنجا رسیدید، متوجه خواهید شد که پن با یک مدیر ثابت صحبت می کند. به نظر می رسد کوه زلدا به شمال فرار کرده است. در هر صورت برای گرفتن اشک اسب طلایی Kingdom Zelda به مختصات: -1836, 3385, 0236. اینجا نکاتی وجود دارد:

  • زمینی سفر نکنید. یک Frost Gleeok در این نزدیکی هست و شما آگرو نمی خواهید.
  • در عوض، از تور پانوراما Pikida Stonegrove. انگشت خود را به سمت شمال شرقی به سمت «پنجه/بلوط چپ» بکشید هدسر ژئوگلیف.
  • کوه از بالا کاملاً قابل مشاهده است و همچنین توسط اسب های دیگری احاطه شده است. با این حال، اگر در تشخیص آنها مشکل دارید، می توانید با استفاده از اسب ها را دنبال کنید ارتقاء سنسور پد Purah.

اسب طلایی را بگیر

هنگامی که آنها را پیدا کردید، با پشت چرخان به اطراف بروید تا بتوانید در حالی که آنها نمی دانند آنها را بگیرید. A را فشار دهید تا آنها را سوار کنید، سپس دکمه L را اسپم کنید تا آرام شوند. از طرف دیگر، شما همچنین می توانید یک فلش با ضمیمه Ice Fruit پرتاب کنید تا آنها را منجمد کنید. فقط آماده باشید که دکمه A را فشار دهید تا به سرعت صعود کنید.

پس از آرام کردن آنها، آنها را به اصطبل اسنوفیلد برگردانید تا تلاش را تکمیل کنید. رویال بریدل، زین رویال، اکسیر انرژی زا و 50 روپیه دریافت خواهید کرد. فراموش نکنید که آنها را ذخیره کنید تا بتوانید هر زمان که خواستید با آنها تماس بگیرید.

اسب طلایی را بگیر
اسب طلایی را بگیر

آمار اسب طلایی

بازی Zelda’s Golden Horse in Tears of the Kingdom آماری باورنکردنی دارد. آنها قدرت و سرعت +4، چقرمگی +3 و کشش +2 دارند.

بخوانید  CoD: Warzone 2 DMZ در فصل 3 تغییرات اساسی انجام می دهد، از جمله سیستم مبادله کالا، میز کار و جلیقه های جدید

از همه بهتر، آنها خلق و خوی شیرینی دارند و با پیوند +80 با Link شروع می کنند. به طور خلاصه، کنترل آنها آسان است و هرگز مشکلی ایجاد نمی کند و آنها را به یکی از بهترین گزینه های ویرایش در بازی تبدیل می کند.

آمار اسب طلایی
آمار اسب طلایی

مکانیک ها و جنبه های زیادی برای یادگیری در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به ما مراجعه کنید مرکز راهنما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.