Zelda: Tears Of The Kingdom – How To Get The Paraglider

او از شما می‌خواهد که در قلعه با هوز صحبت کنید و پس از آن به پوراه برمی‌گردید، جایی که یک ماموریت مقدماتی را انجام می‌دهید که نحوه کار برج‌های Skyview را توضیح می‌دهد (نکته: آنها بسیار شبیه به Sync Points در قاتلان عقیده).

شما اندکی پس از رسیدن به Lookout Landing، Paraglider Zelda را دریافت خواهید کرد، با این فرض که پس از فرود آمدن از جزیره گریت اسکای مستقیماً به سمت آن می روید. با این حال، مشکل برخی از بازیکنان این است که حواس پرتی بسیار آسان است. برخی از اعضای تیم ما ساعت های زیادی از Lookout Landing اجتناب کردند، به این معنی که آنها قبل از گرفتن گلایدر، که یکی از مهمترین آیتم های بازی است، مدت زیادی بازی کردند.

ما ده ها راهنما دیگر برای کمک به شما در سفر داریم. همه آنها را در مرکز راهنمای Zelda: Tears of the Kingdom پیدا کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این عناصر مهم دیگر در Zelda: Tears of the Kingdom را از دست ندهید:

برای اطمینان از دریافت سریع آن، هنگامی که برای اولین بار به دنبال جزیره آسمان بزرگ به زمین برخورد کردید، نشانگر جستجوی خود را دنبال کنید دنباله بازگشایی طولانی این شما را به Lookout Landing هدایت می کند، جایی که با پورا، محقق و رهبر دهکده کوچک شلوغ ملاقات خواهید کرد.

بخوانید  MLB The Show 24 اولین حالت حرفه ای را با بازیکنان زن معرفی می کند
شما این جزئیات نقشه را تا زمانی که برج های اسکای ویو را کشف نکنید، نخواهید دید، اما همین روستا جایی است که خواهید دید.
شما این جزئیات نقشه را تا زمانی که برج های اسکای ویو را کشف نکنید، نخواهید دید، اما همین روستا جایی است که خواهید دید.

برای انجام این ماموریت، پورا پاراگلایدر را به شما می دهد که به صورت دائمی به فهرست موجودی لینک اضافه می شود. سپس نقطه سفر سریع را به نقشه خود اضافه می کنید، سپس به سرعت به سمت آسمان رانده می شوید تا توپوگرافی منطقه را به تصویر بکشید و آن را روی نقشه خود نمایان کنید.

دزدی نیست  در حال سقوط است.
دزدی نیست در حال سقوط است.

باز کردن قفل پاراگلایدر در Zelda: Tears of the Kingdom گام مهمی در ماجراجویی بزرگ لینک است، اما مانند بسیاری از سفرهای او، بسته به بازیکن می‌تواند در زمان‌های بسیار متفاوتی اتفاق بیفتد. برای اینکه بتوانید هر چه سریعتر پاراگلایدر را دریافت کنید، باید مراحل خاصی را دنبال کنید که در زیر به تفصیل توضیح داده شده است.

بازی Zelda: Tears of the Kingdom پاراگلایدر باز می شود

در مسیر پایین، باید به مکان امن سر بخورید، اما این کار را فوراً انجام ندهید، در غیر این صورت مدت‌ها قبل از اینکه به سلامت نزدیک زمین شوید و سقوط کنید، استقامتتان تمام می‌شود. بعد از آن دیگر نگران رفتن بدون آن نخواهید بود، زیرا نمی توانید آن را از موجودی خود حذف کنید – و حتی اگر بخواهید می توانید آن را دوباره رنگ آمیزی کنید.