Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای پازل های زیارتگاه کیوکوگون

در عوض، فقط از سمت جنوب حرکت کنید تور میدانی پانوراما Hyrule. همانطور که به پایه تخته نزدیک می شوید، ادیسون را خواهید دید که در تلاش برای بلند کردن یک قطب دیگر است. درست در کنار آن یک غار است. با از بین بردن صخره ها به عمق غار شیرجه بزنید. در انتهای تونل، بعد از Bubbulfrog، حرم را خواهید دید.

موقعیت زیارتگاه کیوکوگون
موقعیت زیارتگاه کیوکوگون

و این در مورد آن است. شما پازل Zelda: Tears of the Kingdom Kyokugon Shrine Alignment of the Circles را تکمیل کرده اید. این تنها یکی از چالش‌هایی است که می‌توانید تکمیل کنید، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از ما دیدن کنید مکان های حرم / راهنمای راه حل ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر نقاط مورد علاقه

معمای معبد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Kyokugon به خوبی پنهان شده است. سپس، هنگامی که در این زمینه هستید، احتمالاً شروع به تعجب خواهید کرد که سرنخ کجاست. در اینجا راهنمای ما برای کمک به حل معمای هم ترازی دایره های معبد Kyokugon در Zelda: Tears of the Kingdom است.

چگونه معمای هم ترازی دایره های حرم Kyokugon را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حل کنیم

مکانیک ها و جنبه های زیادی برای یادگیری در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، می توانید به ما مراجعه کنید مرکز راهنما.

آلبوم عکس

سمت چپ: سرنخ پازل؛ راست: راه حل پازل

در مورد شاخص چطور؟ خوب، به سقف بالای سر خود نگاه کنید. خواهید دید که چهار دایره سبز وجود دارد. دایره های سبز نشان دهنده کاسه هایی هستند که باید حاوی گوی باشند. می توانید به راه حل زیر مراجعه کنید.

بخوانید  ۱۰۰ بار میو کردن برای دستیابی به تروفی پلاتینیوم بازی Stray

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Kyokugon Shrine در فلات Greater Hyrule واقع شده است. منطقه جایی است که می توانید شروع کنید Call of the Deep side quest. با این حال، لازم نیست وارد خود هیئت مدیره شوید.

برای این کار کافی است به کاشی های سفید روی زمین نگاهی بیندازید. می‌توانید از Ultrahand برای بلند کردن آن استفاده کنید و ظرف/کاسه دیگری را آشکار کنید. یک گوی دیگر در این اتاق وجود دارد، پس فقط آن را داخل آن قرار دهید. سپس می توانید Hearty Elixir خود را از قفسه سینه بازیابی کنید.

محلول سینه
محلول سینه

اکنون پازل Zelda: Tears of the Alignment of the Circles برای معبد Kyokugon فقط یک اتاق دارد. متوجه موارد زیر خواهید شد:

  • چندین ظرف/کاسه روی زمین وجود دارد.
  • چندین گوی/گلوله نیز وجود دارد.

پس از انجام این کار، بخش بعدی برای شما باز خواهد شد. اما، قبل از اینکه با محراب تعامل کنید تا نور برکت خود را دریافت کنید، همچنان می خواهید صندوق را بدست آورید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.