Xbox Game Pass Valheim را در 14 مارس اضافه می کند

Embracer همچنین مالک حقوق The Lord of the Rings است و تایید کرده است که پنج بازی جدید Lord of the Rings را طی دو سال آینده منتشر خواهد کرد. این شرکت همچنین اخیرا پس از گرفتن یک میلیارد دلار از عربستان سعودی خبرساز شد.

بازی اسطوره‌شناسی اسکاندیناوی Valheim به Xbox Game Pass می‌آید – این بازی در سال 2022 تأیید شد. اما اکنون گروه Embracer تأیید کرده است که ماه آینده عرضه می‌شود.

بعنوان بخشی از آخرین جلسه توجیهی درآمد Embracerاین شرکت می گوید بازی فانتزی محبوب توسعه دهنده Iron Gate در ماه مارس به Game Pass می آید. در جریان رویداد Fan Fest 2023 IGN، Iron Gate تأیید کرد که Valheim در 14 مارس برای Xbox Game Pass عرضه می‌شود.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، نسخه های ایکس باکس و مایکروسافت استور این بازی دارای سازگاری کامل با نسخه استیم خواهند بود.

Valheim هنگامی که برای اولین بار در فوریه 2021 منتشر شد، سر و صدای زیادی به پا کرد و میلیون ها گیمر رایانه شخصی را به دست آورد. با این حال، Iron Gate برنامه‌ای برای آوردن Valheim به PlayStation 5 یا Nintendo Switch اعلام نکرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Valheim یکی از صدها بازی Embracer است که در دست ساخت است. Embracer تا به امروز 224 بازی در دست توسعه دارد. اینها شامل 31 بازی AAA است که 19 تای آنها قبل از سال 2026 عرضه می شوند.

بخوانید  حضور کریس ایوانز و دواین جانسون در اولین تصویر از فیلم جدید اکشن-کمدی آمازون
تحریریه مجله بازی یک گیمر