WarioWare: Move It تخفیف هنگفتی در آمازون دریافت می کندجدیدترین قسمت از سری بی‌نظیر است که دارای بیش از 200 «میکروگیم» است که برای از خواب رفتن شما طراحی شده‌اند. این یک بازی رومیزی سرگرم کننده است (به لطف امکان پذیرایی حداکثر چهار بازیکن)، و در حال حاضر می توانید آن را فقط با 30 دلار در آمازون دریافت کنید– پایین ترین قیمت آن از زمان عرضه آن در اواخر سال گذشته. این به سرعت فروخته می شود – پیشنهاد از قبل موجود است .

هر کسی که با سری WarioWare آشنا است باید بداند که با Move It چه انتظاری دارد. این بازی راه بازی های قبلی خود را دنبال می کند و شما و چند دوست را در ریزبازی های رعد و برق سریع که تنها چند ثانیه طول می کشد، قرار می دهد. بسیاری از آنها مبتنی بر حرکت هستند، زیرا شما بامبو را می‌تراشید، برای تماشاچیان کوتاه می‌شوید، و سایر اقدامات حواس پرت را انجام می‌دهید.

بررسی ما از WarioWare: Move It خاطرنشان کرد که اگرچه به خوبی برخی از ورودی‌های سری نیست، اما لذت زیادی با این عنوان عجیب و غریب می‌توان داشت.

استیو واتس، منتقد، نوشت: «برای WarioWare: Move It، نینتندو بازی‌های مبتنی بر حالت را از WarioWare: Smooth Moves on the Wii گرفته است. “اما با وجود اینکه بازی ها هنوز حواس پرت و اغلب خنده دار هستند، بسیاری از ژست ها (یا “شکل ها”) خود بسیار پیچیده هستند… اگر حلقه دوستان شما مایلند زمان خود را به یادگیری همه ژست ها اختصاص دهند – و با آنها مقابله کنید. برخی از مسائل فنی بالقوه – پس می توانید اوقات خوبی داشته باشید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر