Visions of Mana یک دنیای نیمه باز خواهد بود


اسکوئر انیکس اعلام کرده است که بازی Visions of Mana جهان باز نخواهد بود، بلکه دارای محیط های بسیار جادار خواهد بود.

در میان جدیدترین بازی های جدید، متوجه می شویم که Square Enix جزئیات بیشتر در مورد بازی Visions of Mana را با طرفداران به اشتراک گذاشت. اسکوئر انیکس اعلام کرد که این بازی یک ماجراجویی جهان باز را به بازیکنان ارائه نخواهد کرد. پس از نمایش چندین محیط گسترده در تریلر مقدماتی بازی، بازیکنان بزرگی دنیای بازی را زیر سوال بردند.اما اسکوئر انیکس ادعا می کند که دنیای بازی آنقدرها هم بزرگ نیست.

با این حال، به نظر می رسد که کاوش های زیادی در انتظار بازیکنان در Visions of Mana است. اسکوئر انیکس از اصطلاح «دنیای نیمه باز» برای توصیف دنیای بازی استفاده می‌کند و به «مناطق وسیعی» اشاره می‌کند که «پر از اسرار برای کشف و دشمنان متعدد برای مبارزه خواهند شد». ظاهراً محیط های این بازی هیچ تفاوتی با بازسازی Trials of Mana ندارد، اما طرفداران باید انتظار مناطق بسیار بزرگ تری را در آخرین نسخه از سری Mana داشته باشند.

Developer Visions of Mana نیز جزئیات بیشتری از داستان بازی در اختیار بازیکنان قرار داده است.قهرمان داستان جوانی خونگرم به نام وال است که با دوست دوران کودکی خود به درخت مانا سفر می کند. طرفداران می توانند انتظار داستان سرایی سنتی جذاب را داشته باشند. این بازی توسط برخی از توسعه دهندگان باتجربه سری Mana ساخته شده است، Square Enix چند مورد را ذکر کرده است:

  • تهيه كننده: ماسارو اویامادا
  • سیستم صوتی: هیروکی کیکوتا، تسویوشی سکیتو و ریو یامازاکی
  • طراحی شخصیت: هاکان
  • طراحی هیولا: آیری یوشیکا
  • نظارت بر طراحی هیولاهای مجموعه: کویچی ایشی

بازی Visions of Mana در The Game Awards 2023 ارائه شد و در تاریخ نامعلومی در سال 2024 بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی (روی استیم) منتشر خواهند شد.

بخوانید  Green Man Gaming Black Friday Deals Are Now Live And Offer Big PC Game Discounts