Valve قبل از حذف شبیه ساز Dolphin از استیم، نینتندو را در مورد آن مطلع کرد

این از طریق گزارشی از لبه، که تاییدیه خود را از Valve دریافت کرد. یکی از اپراتورها گفت: «با توجه به سابقه نینتندو در انجام اقدامات علیه شبیه‌سازهای خاص، پس از اینکه Team Dolphin اعلام کرد که به زودی به Steam می‌آید، ما به طور فعال این موضوع را مورد توجه آن‌ها قرار دادیم.» word of Valve.

دنبال کردن لغو و حذف اخیر از GameCube و Wii Dolphin Emulator به نظر می رسد که خود Valve حداقل تا حدی مقصر است. طبق گزارشات، Valve قبل از مسدود شدن Dolphin در پلتفرم، نینتندو را از وجود شبیه ساز مطلع کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به عنوان بخشی از بیانیه جداگانه Valve، این شرکت گفت: “ما Steam را به عنوان یک پلت فرم باز کار می کنیم، اما این امر به سازندگان وابسته است که فقط چیزهایی را ارسال می کنند که حق قانونی آنها را دارند. توزیع کنند.” این احتمال وجود دارد که Valve به نینتندو از Dolphin اطلاع داده باشد تا از مشکلات قانونی جلوگیری کند.

شایان ذکر است، Valve یک اخطار استاندارد حذف DMCA به تیم دلفین ارسال نکرده است. در ایمیلی از سوی Valve به تیم Dolphin آمده است: «نینتندو آمریکا ادعا می کند که محتوای بازی شما مالکیت معنوی آن را نقض می کند. “به دلیل شکایت IP، ما Dolphin Emulator را از Steam حذف کرده ایم تا زمانی که هر دو طرف به ما اطلاع دهند که اختلاف حل شده است.”

بخوانید  یوبی سافت از ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن در بازی های خود استفاده می کند

GameSpot برای نظر دادن با Valve تماس گرفته است.

نینتندو به دلیل مبارزه با دزدی دریایی و نقض حق چاپ شناخته شده است. امسال نیز هکر گری بوسر – که به دلیل هک در زندان بود – آزاد شد، اما هنوز میلیون ها دلار به نینتندو بدهکار است.