Team Ninja در حال کار بر روی یک بازی دیگر به جز Rise of the Ronin است

با این حال، او گفت که Rise of the Ronin برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است، به این معنی که بازی معرفی نشده قبل از این بازی منتشر خواهد شد: “ما تقریباً هفت سال است که روی Rise of the Ronin کار می کنیم و آن را در سال 2024 می خواهیم. ” برای ارائه این بازی اعلام نشده در سال 2023 منتشر خواهد شد و ما می خواهیم یک بازی جدید را در سال 2025 منتشر کنیم. امیدوارم در آینده در مورد آن با شما صحبت کنیم.”

در بازی Wo Long با ببر شیطانی مبارزه کنید

این استودیو که عادت به کار بر روی سریال هایی مانند Nioh و Ninja Gaiden دارد، ماه گذشته بازی Wo Long: Fallen Dynasty، یک بازی نقش آفرینی اکشن چینی را نیز منتشر کرد. اما این بازی قبل از مصاحبه اخیر منتشر شد و یاسودا گفت که بازی اعلام نشده در حال ساخت است، او در مورد بازی Wu Long صحبت نمی کند.

یاسودا افزود: همین الان گفتم که ما آن را جزء مهمی از مجموعه می‌دانیم، بنابراین نمی‌توانم اطلاعات دقیقی به شما بدهم، اما در زمان مناسب ابتدا خودم آن را در اختیار شما قرار می‌دهم. در مورد برنامه استودیو برای انتشار یک عنوان در سال، این استودیو قصد دارد این نسخه ها را سخت تر کند تا به تیم فرصتی برای یادگیری، بهبود و پیشرفت بدهد: “با این حال، اگر همچنان هر چند سال یک بازی را منتشر کنیم، تیم رشد خواهد کرد. خواهد بود”.

با اعلام سرپرست استودیو Team Ninja، این استودیو به جز Rise of the Ronin در حال کار بر روی بازی دیگری است که امسال عرضه خواهد شد.

بخوانید  بازی Ghostrunner 2 هزینه ساخت خود را جبران کرده است

استودیو تیم نینجا در سپتامبر گذشته بازی Rise of the Ronin رونمایی کرده بود. اما اخیرا طی مصاحبه ای، این استودیو اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی معرفی نشده دیگر است که ابتدا منتشر خواهد شد. فومیهیکو یاسوداسرپرست تیم نینجا در مصاحبه ای با Famitsu گفت که این استودیو قصد دارد هر سال یک بازی جدید با در نظر گرفتن این بازی منتشر کند.

یاسودا در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های طرفداران در مورد احتمال راه‌اندازی مجدد Ninja Gaiden یا احیای سریال Dead or Alive در ژانر مبارزه، گفت که اظهارنظری باعث ایجاد شایعات شد. در حالی که او نمی‌توانست چیز خاصی را برای مصاحبه‌کننده ارائه دهد، اما مشتاق است که اطلاعاتی را در مورد Rise of the Ronin و دیگر عناوین تیم نینجا به اشتراک بگذارد.