SteamWorld Heist 2 اقدامات تاکتیکی کمانه محور بیشتری را در ماه آگوست به ارمغان می آورد

یکی دیگر از بازی های SteamWorld در افق است، زیرا Thunderful اعلام کرده است که SteamWorld Heist 2 به زودی عرضه می شود. دنباله این بازی تاکتیکی نوبتی در تاریخ 8 آگوست برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

مانند قسمت اول، SteamWorld Heist 2 دارای گروهی از Steambots است که در راهروهای دوبعدی تنگ و چند سطحی با مکانیک تیراندازی کمانه‌ای منحصربه‌فرد برای از بین بردن دشمنان می‌جنگند. این بار شما توسط کاپیتان لیوی و هم تیمی هایش هدایت می شوید. قهرمانان به بررسی بحرانی می پردازند که آب را خراب کرده و اندام های مکانیکی آنها را خورده می کند. آن‌ها با گروه‌هایی مانند تفنگداران دریایی قدرتمند (و بلنگ‌بلینگ) یا جغجغه‌های فرقه‌ای که شروع به تعویض قطعات مکانیکی خود با استخوان‌های ارگانیکی کرده‌اند که زنگ نمی‌زنند، می‌جنگند.

SteamWorld Heist 2 دارای یک نقشه جهانی تعاملی است که به شما امکان می‌دهد در اعماق دریاهای استوایی روی یک کشتی زیردریایی کاوش کنید و با کشتی‌های دشمن، از جمله نبردهای دریایی با تجهیزات شخصی‌سازی‌شده خود، روبرو شوید. Thunderful به GameSpot گفت که یک نقشه تعاملی یکی از ایده هایی بود که در ابتدا برای اولین SteamWorld Heist برنامه ریزی شده بود، اما در نهایت باید کنار گذاشته می شد. همانطور که در مورد اول، کشتی نیز خانه و مرکز ارتقاء شما است.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

Heist 2 شامل یک سیستم وظیفه جدید متشکل از وظایفی مانند Sniper با رتیکل های هدف گیری بلند یا Reapers متخصص در از بین بردن چندین دشمن است. می‌توانید مهارت‌ها را در مشاغل مختلف بیاموزید، سپس با انتقال به کلاس‌های دیگر، آن‌ها را مجهز نگه دارید تا توانایی‌های خود را با هم تطبیق دهید. به عنوان مثال، Thunderful به ما نشان داد که چگونه می‌توان مهارت «هدف کامل» تک‌تیرانداز را در کلاس انفجاری Boomer به کار برد، که سپس جزئیات کاملی را در مورد منطقه تأثیر شلیک موشک به شما نشان می‌دهد.

بخوانید  بازی بعدی Netherworld نسخه جدید Mortal Kombat یا Injustice خواهد بود

Brjánn Sigurgeirsson، مدیر فرنچایز، در این اطلاعیه گفت: «میلیون‌ها بازیکن به سمت گیم‌پلی و سبک هنری منحصربه‌فرد SteamWorld Heist گرایش پیدا کرده‌اند و عاشق داستان، شخصیت‌ها و موسیقی اصلی آن شده‌اند. ما هیجان‌زده هستیم که طرفداران فداکار خود را در ماجراجویی جدیدی در SteamWorld Heist II همراهی کنیم، جایی که بازیکنان گسترش خنده‌دار مجموعه اصلی را در دریاهای آزاد تجربه خواهند کرد.

SteamWorld Heist اصلی دارای امتیاز 86 در سایت خواهر GameSpot Metacritic است و در بررسی GameSpot امتیاز 8/10 را دریافت کرده است. مت اسپینلی آن را “تجربه تاکتیکی جذاب با مکانیک ها و سیستم های خوب طراحی شده” نامید.

سری SteamWorld اکنون چندین ورودی دارد، اما این برند شامل ژانرهای بسیار متفاوتی مانند پلتفرم‌های اکشن SteamWorld Dig و RPG SteamWorld Quest مبتنی بر نوبت است. SteamWorld Heist پس از SteamWorld Dig 2، تنها دومین بازی خواهد بود که از دنباله مستقیم بهره می برد. جدیدترین نسخه این سری، SteamWorld Build، یک شبیه سازی مدیریت شهری است که در سال 2023 منتشر شد. در همین حال، Thunderful یکی از چندین ویرایشگر بود. که اخیراً با اشاره به شرایط سخت بازار، از اخراج نیروی کار خود خبر داده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر