Splatoon 4 احتمالاً در دست ساخت است

طبق شایعات منتشر شده، به نظر می رسد که نینتندو توسعه Splatoon 4 را آغاز کرده است.

اگر از طرفداران قدیمی و سرسخت نینتندو هستید، احتمالا سری Splatoon، تیرانداز انحصاری آن را تجربه کرده اید. اقدامی که در آن در دنیایی رنگارنگ با یکدیگر روبرو می شوید. این روزها، نینتندو کم کم در حال آماده شدن برای عرضه کنسول Nintendo Switch 2 است که طبق گزارش های فاش شده قرار است در مارس 2025 عرضه شود.

در حال حاضر، Midori، یکی از افشاگران برجسته صنعت بازی های ویدیویی، در توییتر ادعا کرده است که نینتندو در حال حاضر روی یک بازی معرفی نشده با اسم رمز Spiral کار می کند. اگرچه هیچ صحبت یا جزئیات رسمی در مورد این پروژه وجود ندارد، اما به نظر می رسد بر اساس اطلاعات Midori، این پروژه احتمالا چهارمین قسمت از سری Splatoon با نام Splatoon 4 باشد.

اکنون با توجه به اینکه نینتندو سوییچ به پایان عمر خود نزدیک می شود، این غول صنعت بازی های ویدیویی در حال آماده شدن برای عرضه نسخه های بعدی برخی از سری های اصلی خود برای کنسول آینده خود است. علاوه بر ماریو و زلدا، یکی دیگر از سری‌های محبوب نینتندو و البته طرفداران، سری شوتر Splatoon است که در دهه گذشته به یکی از اصلی‌ترین محصولات نینتندو تبدیل شده است.

با توجه به اینکه تقریباً دو سال از انتشار Splatoon 3 می گذرد، باید منتظر ماند و دید که Spiral Project در حال حاضر در کجا در حال توسعه است و آیا باید آن را یک بازی راه اندازی برای Nintendo Switch 2 در نظر گرفت یا خیر. لطفا نظرات و انتظارات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

بخوانید  Player Hardcore WoW بیش از 10000 ساعت از کار همه را با یک "Crash" به سبک Leroy Jenkins خراب کرد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر