Siphon Filter: Dark Mirror به پلی استیشن پلاس پریمیوم می آید

نسخه اصلی بازی دارای مولتی پلیر محلی و آنلاین بسیار خوبی بود که احتمالا در این نسخه شبیه سازی شده موجود نخواهد بود. اما کمپین داستانی بازی می تواند کاملا سرگرم کننده باشد و تجربه هیجان انگیزی از سبک تیراندازی سوم شخص را به طرفداران این سری هدیه دهد.

در پایان نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

اکنون همان بازی در راه کنسول های PS5 و PS4 است. به عنوان یکی دیگر از بازی های ویدیویی کلاسیک در قالب سرویس اشتراک PS Plus Premium سونی در دسترس گیمرها قرار گیرد. البته این خبر هنوز به طور رسمی توسط سونی تایید نشده است، اما رده بندی سنی جدید بازی در نقاط مختلف دنیا قابل مشاهده است. انتشار اخیر لیست تروفی های بازی بر روی سرورهای سونی شاهد دیگری برای آسودگی خیال طرفداران سات است. خوشبختانه اهداف تعیین شده برای کسب تروفی در این بازی ساده و واضح است. شما فقط باید تمام فصل های کمپین بازی را کامل کنید.

Siphon Filter: Dark Mirror از کنسول دستی PSP و PlayStation 2 به سرویس PlayStation Plus Premium با تروفی های جدید می آید.

Siphon Filter: Dark Mirror پوشش بازی برای PS2

تمامی بازی های سری Siphon Filter برای طرفداران این سری خاطره انگیز و ارزشمند هستند. با این حال نسخه 2006 این سری برای پی اس پی و پلی استیشن 2 با نام Siphon Filter: Dark Mirror بدون شک یکی از بهترین بازی های این سری است.

این بازی که توسط استودیو Bend، سازنده Days Gone ساخته شده، یکی از نقاط قوت کنسول قابل حمل سونی در زمان خود بود. پس از اثبات ارزش بازی، Siphon Filter: Dark Mirror در کنسول PS2 در دسترس گیمرها قرار گرفت.

بخوانید  تا 99٪ تخفیف در بزرگترین حراج سال دیجی کالا دریافت کنید