Sims 4 علائم کشش، خال های تولد و زخم های سزارین را در آپدیت رایگان بعدی اضافه می کند

Sims 4 اخیراً بر روی انتشار گزینه‌های سفارشی‌سازی جامع‌تر تمرکز کرده است، با به‌روزرسانی اخیر بازی پایه که دستگاه‌های پزشکی مانند سمعک و مانیتورهای گلوکز و همچنین زخم‌ها و چسب‌ها را اضافه کرده است.

به‌روزرسانی بازی پایه با این گزینه‌های جدید در تاریخ 14 مارس، دو روز قبل از انتشار نسخه جدید توسعه‌دهنده پولی Growing Together در دسترس خواهد بود. رشد با هم در مورد پویایی خانواده است، افزودن گزینه های جدید برای تعامل بین اعضای خانواده. این توسعه همچنین عناصر جدید Create a Sim و همچنین دنیای جدیدی، شهر ساحلی San Sequoia را اضافه خواهد کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

EA هنوز لیست کامل آیتم های جدید را فاش نکرده است، اما تریلر جدیدی را منتشر کرده است که برخی از موارد سفارشی سازی آینده را نشان می دهد. به نظر می رسد که لوازم آرایشی جدید علامت مادرزادی دارای تعدادی گزینه اندازه، محل و رنگ است و برای تمام مراحل زندگی، از جمله نوزادان، در دسترس خواهد بود. Stretch Marks همچنین طیف وسیعی از گزینه‌ها را دارد و احتمالاً برای سیم‌های نوجوان و بزرگ‌تر در دسترس است، در حالی که Scar Scar احتمالاً در سیم‌هایی که می‌توان روی آن‌ها تجهیز کرد محدودتر است.

آپدیت بزرگ بعدی بازی پایه The Sims 4 در 14 مارس ارائه می شود و مرحله کاملاً جدید زندگی نوزاد را با خود به ارمغان می آورد. Maxis به تازگی فاش کرده است که به‌روزرسانی رایگان حتی موارد بیشتری را برای بازیکنان ذخیره کرده است، با آیتم‌های جدید Create a Sim از جمله علائم کشش، خال‌های مادرزادی و زخم‌های سزارین.

بخوانید  تایید بازگشت بتمن بن افلک در فیلم Aquaman 2
متیو فاهی، طراح اصلی Sims 4، در یک نظر اضافه کرد که خال‌های مادرزادی و سایر نشانه‌های بدن را می‌توان با خالکوبی روی هم قرار داد و در دسته جزئیات پوست Create A Sim قرار خواهند گرفت.