Senua's Saga: Hellblade 2 فقط یک نسخه دیجیتالی 50 دلاری استمایکروسافت تایید کرده است که Senua's Saga: Hellblade 2 که در نهایت به لطف توسعه دهنده Direct 2024 ایکس باکس تاریخ انتشار دارد، تنها یک نسخه دیجیتالی خواهد بود. قیمت آن 50 دلار خواهد بود و بر روی کنسول های Xbox Series X|S، Xbox Game Pass و روی رایانه شخصی از طریق Windows و Steam در دسترس خواهد بود.

در یک ایکس باکس وایر در پست وبلاگی، Dom Matthews، رئیس استودیوی Ninja Theory گفت که وقتی Hellblade 2 در 21 می عرضه شود، به عنوان یک عنوان فقط دیجیتالی فروخته می‌شود که از نظر طولی شبیه به اولین بازی این سری با «تاکید بر داستان‌سرایی» است. مطابق با چه مدت برای ضرب و شتمHellblade: Senua's Sacrifice که طول بازی گزارش‌شده توسط کاربر را ردیابی می‌کند، حدود 7.5 ساعت برای پخش متوسط ​​داستان اصلی، با چند ساعت اضافی برای یک بازی کامل طول کشید.

در حال پخش: Senua's Saga: Hellblade II – تریلر رسمی

تئوری نینجا از نظر مبارزات وحشیانه نسبت به Hellblade 2 دو برابر شده است، که برای دنباله آن دوباره طراحی شده است و Senua در حال نبرد با وایکینگ ها و تهدیدات ماوراء طبیعی خواهد بود. در طول این مدت، Senua با روان پریشی روبرو خواهد شد، چیزی که به شدت بر نحوه باز شدن و روایت داستان بازی تأثیر می گذارد.

می‌توانید یک بار دیگر منتظر پیوستن به Senua باشید تا دنیای او را از طریق پازل‌های ادراکی ناشی از تجربیات روان‌پریشی، در مبارزات وحشیانه و احشایی و گیم‌پلی پیمایش درک کنید… مهم این است که همه این عناصر در یک تجربه بصری و صوتی منحصر به فرد در هم تنیده شده‌اند. ماتیوس گفت، جایی که همه چیز در خدمت داستان Senua است.

Hellblade 2 تنها بازی مهمی نیست که اخیراً یک نسخه دیجیتالی دریافت کرده است. Remedy's Alan Wake 2 همچنین یک نسخه دیجیتالی برای Xbox Series X|S و PlayStation 5 است و فقط از طریق فروشگاه Epic Games برای رایانه شخصی در دسترس بود.