Senua's Saga: Hellblade 2 فقط به صورت دیجیتال در دسترس است


Senua's Saga: Hellblade 2 یک تجربه روایی خواهد بود که فقط به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود.

استودیو Ninja Theory سرانجام تاریخ انتشار بازی اکشن ماجراجویی Senua's Saga: Hellblade 2 را در جریان رویداد Xbox Developer_Direct اعلام کرد. دام ماتیوسرئیس Ninja Theory در سایت Xbox Wire اعلام کرد که زمان داستان Hellblade 2 مشابه نسخه اول خواهد بود و این یک اثر «روایت محور» خواهد بود. این بازی مورد انتظار تنها به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود و با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

انتشار دیجیتال Senua's Saga: Hellblade 2 احتمالا بحث های زیادی را در میان طرفداران ایجاد خواهد کرد. به خصوص که سال گذشته بازی Alan Wake 2 از Remedy Entertainment نیز در اختیار بازیکنان قرار گرفت. رسانه HowLongToBeat اشاره کرد که طول داستان Hellblade 2 تقریباً 7.5 ساعت است. در حالی که بازیکنان برای تجربه تمامی محتوای بازی به 9 ساعت زمان نیاز خواهند داشت.

بازی Senua's Saga: Hellblade 2 در تاریخ 1 ژوئن 1403 (21 می 2024) برای پلتفرم های Xbox Series X | Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد. این بازی در روز اول انتشار بر روی Game Pass عرضه می شود و کاربران این سرویس اشتراکی می توانند بدون هزینه اضافی آن را تجربه کنند. ظاهرا شرکت مایکروسافت روی Hellblade 2 حساب ویژه ای باز کرده و انتظار دارد این بازی متای بالای 90 بگیرد.

بخوانید  پیوستن الیجا وود و یک بازیگر دیگر به فصل دوم سریال Yellowjackets