Secretlab از Warhammer 40K: Space Marine Chair Gaming رونمایی می کند، اکنون پیش خرید آنلاین

Secretlab در حال همکاری با Games Workshop در نسخه جدید Warhammer 40,000 Titan Evo است و به یکی از بهترین صندلی های بازی ظاهر جدیدی بر اساس یکی از محبوب ترین فصل های Warhammer 40K Space Marine، Ultramarines می دهد. همچنین زمان خوبی است، زیرا Warhammer: Space Marine 2 قرار است در 9 سپتامبر اکران شود. صندلی بازی شیک جدید هم اکنون با قیمت 624 دلار برای پیش خرید در دسترس است. در حال حاضر انتظار می رود سفارشات تا 7 اکتبر ارسال شوند.

این صندلی از تودوزی چرم مصنوعی NEO Secrelab با طرح رنگ آبی و طلایی نمادین فصل دریایی فضایی Ultramarines استفاده می کند و دارای برگردان های برجسته مانند نشان Ultima در پشت صندلی و نماد عقاب در جلو است. همچنین خطوط پانل و دوخت های پرچ مانند ضخیم وجود دارد که شبیه زره های دریایی فضایی است. مانند سایر صندلی‌های Titan Evo، Warhammer 40K Edition با فوم خنک‌کننده پوشیده شده است.

واقعا مهر ظاهر اصلی صندلی Warhammer 40K، یک مهر و موم خلوص Imperium روی پشتی سر وجود دارد. در افسانه‌های 40K، این علامت‌ها بر روی زره ​​تفنگداران فضایی و سایر اعضای نیروهای امپریوم قرار می‌گیرند که از طریق پیروزی در نبرد، «خلافت ایمان به امپراتور» خود را ثابت کرده‌اند.

Secretlab Titan Evo - Warhammer 40K Edition
Secretlab Titan Evo – Warhammer 40K Edition

آلبوم عکس

جدا از تفاوت‌های زیبایی‌شناختی، نسخه Warhammer 40K Titan Evo دارای تمام ویژگی‌های خط استاندارد Titan Evo است، از جمله دسته‌های چهار طرفه و تکیه‌گاه پویا چهار طرفه کمری که مستقیماً در پشتی تعبیه شده است.

صندلی بازی Titan Evo Warhammer 40K Edition اکنون با قیمت 624 دلار از فروشگاه آنلاین Secretlab در دسترس است. این قیمت صندلی فول سایز Secretlab است که برای کاربران زیر 6'2 اینچ و وزن 220 پوند توصیه می شود. مدل XL 674 دلار قیمت دارد و برای کاربران بین 5'11 اینچ و 6'9 اینچ و وزن کمتر از 395 ایده آل است. پوند هر دو مدل دارای یک بالش فوم مغناطیسی رایگان (به ارزش 49 دلار) هستند.

بخوانید  Battlestar Galactic برای پخش جریانی در دسترس نیست، بنابراین این مجموعه باکس بلو-ری عالی است

در حالی که Warhammer 40K Titan Evo Edition جدید بسیار جذاب به نظر می رسد، این تنها نسخه موجود از صندلی نیست. شما همچنین می توانید نسخه استاندارد Titan Evo را در اندازه های مختلف با قیمت 549 دلار یا نسخه کوچکتر Titan Evo Lite را با قیمت پایه 449 دلار خریداری کنید. هر دو مدل گزینه های عالی هستند، اما اگر به دنبال توصیه های بیشتری هستید، می توانید لیست ما از بهترین صندلی های بازی را بررسی کنید.

راهنمای پیش‌سفارش Warhammer: Space Marine 2 را برای همه جزئیاتی که باید در مورد نسخه‌های مختلف و پاداش‌های سفارش زودهنگام بدانید، بررسی کنید.

در حالی که منتظر Space Marine 2 هستید، باید Warhammer 40,000: Boltgun را ببینید، یک تیرانداز اول شخص سریع که سال گذشته منتشر شد. بسیاری دیگر از بازی های Warhammer نیز در سایت خواهر GameSpot، Fanatical به فروش می رسند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر