Rune Factory 3 Collector's Edition را فقط با 35 دلار در آمازون دریافت کنید

ممکن است به عنوان یک اسپین آف از Harvest Moon شروع شده باشد، اما سری Rune Factory توانسته جایگاه ویژه‌ای را ایجاد کند. Rune Factory با ترکیب مکانیک های life sim مانند کشاورزی و ماهیگیری با برش های RPG عمیق، یک سری عالی برای کسانی است که می خواهند سیم های زندگی خود کمی اکشن بیشتری داشته باشند. این زمان عالی برای شیرجه زدن به دنیای Rune Factory است، زیرا Rune Factory 3 Special: Limited Edition اکنون با کمترین قیمت در دسترس است.

Rune Factory 3 Special: Limited Edition برای Nintendo Switch در حال حاضر تنها با قیمت 35 دلار (70 دلار) فهرست شده است. علاوه بر بازی پایه، این بسته شامل مجموعه های زیادی مانند سی دی موسیقی متن، برنامه نویس، پایه اکریلیک و بسته بندی انحصاری برای همه چیزها می باشد. ما به ندرت این مجموعه را با چنین قیمت مناسبی تخفیف دیده ایم و بعید است که برای مدت طولانی باقی بماند.

Rune Factory 3 Special: Limited Edition
Rune Factory 3 Special: Limited Edition

اگر نسخه محدود فروخته شود، نسخه استاندارد ویژه Rune Factory 3 را با قیمت 20 دلار (30 دلار) خواهید یافت. شما هیچ کلکسیونی دریافت نخواهید کرد، اما در حال حاضر ارزان ترین راه برای تجربه این RPG جذاب است.

هنگامی که راه خود را از طریق Rune Factory 3 Special انجام دادید، می توانید سرگرمی را با Rune Factory 4 و Rune Factory 5 ادامه دهید. مورد اول در فروش نیست (اما فقط با قیمت 50 دلار فهرست شده است)، در حالی که دومی تخفیف های عالی را در آمازون. نسخه انحصاری Earthmate که شامل هزاران کالای کلکسیونی است، با قیمت حدود 90 دلار از خرده فروشان شخص ثالث در دسترس است، در حالی که نسخه استاندارد Rune Factory 5 20 دلار (30 دلار) قیمت دارد.

بخوانید  یوبی سافت تبلیغات را روی نسخه های قدیمی تر Assassin's Creed باز کرده است

Rune Factory 3 و Rune Factory 4 پورت های پیشرفته ای هستند که محتوای بیشتری نسبت به نسخه های اصلی 3DS دارند. آنها همچنین دارای گرافیک بهبود یافته ای هستند که آنها را به بهترین راه برای غرق شدن ده ها ساعت در این شبیه سازی های نقش آفرینی تبدیل می کند. آمازون تاریخ های پایانی را برای این کاهش قیمت ها ارائه نمی کند، بنابراین اگر علاقه مند هستید به زودی آنها را بررسی کنید.