Rise Of The Ronin Gets Cinematic Launch Trailer

Rise of the Ronin، بازی RPG انحصاری تیم نینجا برای پلی استیشن، تنها یک هفته تا انتشار باقی مانده است و سونی یک تریلر سینمایی حماسی را برای این مناسبت منتشر کرده است. این تریلر با ترکیب صحنه‌های لایو اکشن با جلوه‌های بصری درون بازی، بر پیوند بین قهرمان داستان و Blade Twin از دست رفته‌اش تمرکز می‌کند.

Rise of the Ronin که در قرن نوزدهم ژاپن اتفاق می‌افتد، بازیکن را می‌بیند که یک جنگجوی قابل تنظیم به نام Veiled Edge را کنترل می‌کند. بازی به دوره‌ای از تاریخ می‌پردازد که در آن کشتی‌های سیاه غرب مرزهای قبلاً بسته ژاپن را تهدید می‌کردند و شاهد تعامل شخصیت بازیکن با شخصیت‌های مختلف تاریخی در حالی که مسیر خود را در داستان دنیای باز بازی ترسیم می‌کنند، می‌شود.

در حال پخش: Rise of the Ronin – «The Aftermath» تریلر عرضه رسمی

بازیکن می‌تواند دو شخصیت، Veiled Edge و Blade Twin، دو خواهر و برادری که با هم بزرگ شده و آموزش دیده‌اند را شخصی‌سازی کند. تریلر پرتاب روی این نماهای پویا و متضاد از دوقلوهای کودک با رویارویی تنش‌آمیز بین این دو به عنوان رونین بزرگسال تمرکز دارد.

Rise of the Ronin سبک جدیدی از بازی برای تیم نینجا است که سبک مبارزه بازی های قبلی مانند Wo Long و Nioh را با ساختار آزادتر جهان باز ترکیب می کند. بازاریابی بازی احساس آزادی را در بازی تقویت کرده است، با یک خط داستانی که به تصمیمات شما پاسخ می دهد و شما مسیر خود را به عنوان رونین انتخاب می کنید.

Rise of the Ronin در 22 مارس برای PS5 عرضه می شود. می توانید پیش نمایش GameSpot از Rise of the Ronin را در اینجا مشاهده کنید.